• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satilik cihaz araniyor

Cevap: satilik cihaz araniyor

a1000 600 diyosunuz yani sorunu sikintisi varmi peki cihaz nerede

Bu duz a1000 dir yani or olmayani,bati klavyesi.yada cipsizdir,iyi arastirin,
Timur arkadasim gerekeni soylemis,o fiyata g600 yada bulabilirsen e70,yok biraz daha cikarim diyorsan i30 olabilir.
ama bunlar cok eski klavyeler,artik kimse disketlerle ugrasmiyor.......

ögrenmek istiyorsan piyasadakı cıhazları ıncele i 30 g 600 gıbıcıhazları alabılırsın
ıkısınınde kendıne gore artıları var kıyaslamak bana gore abes
rolandın saundu kendıne has korg i 30 un kendıne has
i 30 ile bır sene dugun yaptım benı her turlu ıdare ettı . g 600 de fena bır cıhaz degıl ıkısıde keşke almasaydım denılecek cıhazlar degıl .. yenı nesıllerle kıyaslarsan işin zor ama kısıtlı butce ve ogrenme hevesın varsa hıc dusunme hangısını ıstıyorsan al nasl olsa degıstıreceksın ılerıkı zamanda .i 30 tusesı mukemmeldır .ve ekran artısı var ama temızını bulman şartıyla kolaygelsın

g 600 ve i30 da dısketlı cıhazdır barıs bey....e70 de oyle....bendeki cihaz cipli

600 liraya a1000 nerde yaaa ya bi arzası vardır abimcim düz a1000 i 800 900 1000 liradan aşagı bulamazsın

maalesef solaklara göre klavye üretimi yok :D o yüzdn sağ elini kullanmayı geliştirmelisin. yamaha a1000 in or u yok zaten a1000 Avrupa nın doğusu ile Mezopotamya arası kültürü için üretilmiş bir klavyedir Yunanistan türkiye iran Azerbaycan suriye Arabistan vs ülkelere hitab edecek şekilde dir. bizim a1000 tr diye bahsettiğimiz klavye aslında yok böyle bir klavye yok yani psr a1000 var ... Türkiye de can başar ın çalışmaları sonucu a1000 e çip dedikleri olayı yaptılar ve buna a1000tr veya a1000 çipli dedik .... aslında yok böyle bir klavye can başarın elinden geçen a1000 çipli oldu türk enstrümanları ile sample ve drum kit ilaveleri yapıldı ve yamaha türkiye ekibi Batuhan düvüncü(Batuh) ve salim kara(dRsalim) bildiğim kadarıyla ritim ve performance yada yamahada registry gibi bişey diyolar bunların güncellemelerini yaptı.... sonuç olarak konuya dönelim 600 tl ye temizse a1000 kesinlikle alınır pa80 e rakip bir klavye dir.

maalesef solaklara göre klavye üretimi yok :D o yüzdn sağ elini kullanmayı geliştirmelisin. yamaha a1000 in or u yok zaten a1000 Avrupa nın doğusu ile Mezopotamya arası kültürü için üretilmiş bir klavyedir Yunanistan türkiye iran Azerbaycan suriye Arabistan vs ülkelere hitab edecek şekilde dir. bizim a1000 tr diye bahsettiğimiz klavye aslında yok böyle bir klavye yok yani psr a1000 var ... Türkiye de can başar ın çalışmaları sonucu a1000 e çip dedikleri olayı yaptılar ve buna a1000tr veya a1000 çipli dedik .... aslında yok böyle bir klavye can başarın elinden geçen a1000 çipli oldu türk enstrümanları ile sample ve drum kit ilaveleri yapıldı ve yamaha türkiye ekibi Batuhan düvüncü(Batuh) ve salim kara(dRsalim) bildiğim kadarıyla ritim ve performance yada yamahada registry gibi bişey diyolar bunların güncellemelerini yaptı.... sonuç olarak konuya dönelim 600 tl ye temizse a1000 kesinlikle alınır pa80 e rakip bir klavye dir.

Saolun maalsef solak olmak bu kadar sikinti yaratcagini hic dusunmemistim taki org a baslayaba kadarxd tamamen solak degilim allahtan sagimida kullanablyrm sadece seri haraketlerde bi duraklama geregi dudyuyor xd dedgniz gibi i30 da a1000de orta duzey kullancilar icin bncede ideal ama benim golnum i30 a kayiyor sound lar daha dolgun geldigi icin i30 nekdara bulablrm 850 dedler en son gorustugum biri cok cok temiz oldugunu iddaa ediyor.