• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satılık çok temiz or 700 plus 2250 ultimate sehpasıyla

• Konbuyu başlatan nakee
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görülen : 3K

nakee

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
>>korg pa 3x>>
or ORG SATILDI SEHPA DURUYOR FİYAT 170 TL
ultimate sehpa temsili resim teklidir sehpa habernz olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: satılık çok temiz or 700 plus 2250 ultimate sehpasıyla

hayırlı satışlar ...

saol dostm güncel...

Sevgili arkadaşım...takaslı satış düşünürsen; (casio AT-5 oriental 76 tuş sıfır kutusunda, iki yıl garantili) + üzerine de 1200 TL verebilirim...
saygılar...
cevabınla ilgili bana bu mail adresinden ulaşabilirsin...
mail: yasar_erg@hotmail.com

dostum ben o orgu aldığım gibi sattım hiç beğenmedim onu geç dedim ya ben bu seneliğine org kullanmayacam.. düşünürsen indrm yaparım

orgum çok temiz 5344923996 doğan... evde kullandm 2 kere öylesne düğüne gttim amcamn ve abmn düğünüydü öylesne evdekilere çaldm bşkada dışarı çıkmadı ultimate sehpa kılıfı ve orfinal kutusuyla ayrıca bol nevaleli 5 yıl garantili 4 gb toshiba flaş yanında verilecek toshibayı yeni aldm detaylar ve fotolar burda ; yamaha ailesine veda... :( kılıfı ve orfinal kutusuyla ayrıca bol nevaleli 5 yıl garantili 4 gb toshiba flaş yanında verilecek toshibayı yeni aldm

Merhaba...

Dostum bana kızma ama bence o kadar donanım ile beraber olunca fiyatın bana çok düşük geldi.Onları tek tek dahi almaya kalksan bir ton para eder.İnsanlar A1000 lerine hala 1.500 TL istiyorlar ; bence fiyatını arttır ; bak o zaman talep artacaktır , emin ol ; insan psikolojisi işte...

Tabiki sen bilirsin ; selâmlar...

gerçekten bana para lazım bi de ben orgu bayağı ucuz aldım düşün amcam 1250 euroya aldı para bol tabi 1 yıl kullandı 1500e bana verdi bnde çip taktm falan filan çabuk satılsın diye fiyat bu yoksa dediğin gibi ultimate sehpa kılıf flaş her biri ayrı bi para ama olsun hayrım olsun o da..demek istediğim orgumun sorunu falan var dye o fiyata vermiyorum kesinlikle hiç bir sorunu yok sadece para lazım ve bnde biraz ucuza almştm o kadar teşekkürler

2000 e bitermi bu iş dostum..

sadece ultimate sehbayı almak istesim satarmsın?