• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık Eralp Robot Org Sehpası

korgilker

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa2xpro
SATILDI

Selam arkadaşlar Eralp Robot mikrofon aparatlı Org Sehpamı ultimate alacağım için satıyorum.. 1yıl kullanıldı ufak tefek çizikler haricinde hiçbir sorunu yoktur.
Fiyat: 150TL dir.
0538 365 74 73

Ekli dosyalar

• 16375.jpg
    16375.jpg
    53.8 KB · Görülen: 171
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Satılık Eralp Robot Org Sehpası

Not: Standın piyasadaki sıfır değeri 260 TLdir

Sn.Korgilker , zaten eralp marka ikili robot sehpanın yenisi 150 liradır, ben daha yeni aldım lütfen arkadaşları yanlış bilgilendirmeyelim. Ayrıca piyasada ultimate sehpa taklitleri 250 liradır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

beyefendi ben neden öyle bişey yapıyım ki öyle gördümki yazıyorum hiçbir zaman yanlış bilgi vermem şu linkten kontrol edin de doğrumu yanlışmı söylediğimi tekrar düşünün sizin ne kadar aldığınızla alakalı bir durum değil çünki piyasa fiyatı bu bakın .

güncel arkadaşlar

güncel ilan

beyefendi ben neden öyle bişey yapıyım ki öyle gördümki yazıyorum hiçbir zaman yanlış bilgi vermem şu linkten kontrol edin de doğrumu yanlışmı söylediğimi tekrar düşünün sizin ne kadar aldığınızla alakalı bir durum değil çünki piyasa fiyatı bu bakın .

kardes sen o sitenin dedigine bakma her urune ucuk fiyatlar veriyor arastir istersen ctt ciftli ve mikrofonlu sehpanin sifir fiyati 150 tl dir

beyefendi benim aldığım site bu ve en güvenilir site başka yerlerde belkide daha ucuz olabilir ama bendeki kalitesinden belli ediyor zaten.. Burası alım satım forumu ve herkes kendi fiyatını belirler isteyen alır istemeyende almaz zorlamıyoruz kimseyi.

güncel ilan

ses ısık sitesindee bütün fiyatlar kilit arkadaşlar aldanmayınnn