• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık hoparlör Wherfedale Evpx 15

karahan323232

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Çok temizdir özenle kullanımstır yıpranmıs malzeme kesınlıkle degıldır sargı tamir vs yoktur tornavida bile deymemıstır
fiyat olarak cifti pazarlık olmaksızın 600 tldir ptt ile karsı ödemelı gönderılır lutfen mesaj atıınız

Ekli dosyalar

• 1001295_605022872876218_325594173_n.jpg
    1001295_605022872876218_325594173_n.jpg
    118.8 KB · Görülen: 246
Cevap: Satılık hoparlör Wherfedale Evpx 15

şehir neresi

şehir neresi 536 313 7823 adıyaman gölbaşı
ararsan görüşelim

şehir neresi telefon no nedir? bunları belirtirseniz iyi olur..

şehir neresi telefon no nedir? bunları belirtirseniz iyi olur..

Ben de bu sahtekarla ve suç ortağı Hasan Volkan ŞEN ile ilgili yasal takip başlattım konuyu da açtım. Admin görüp onayladıktan sonra yayınlanır. Kesinlikle itibar etmeyin.

Sizlere gösterdiği foto kendi ürünü değil google aramasında çıkan anonim bir fotodur. Aynı aramada birçok foto varken sanki özel çekilmiş imajı veren bu fotoyu seçmiş sahtekar. Buyrun...

Ben de bu sahtekarla ve suç ortağı Hasan Volkan ŞEN ile ilgili yasal takip başlattım konuyu da açtım. Admin görüp onayladıktan sonra yayınlanır. Kesinlikle itibar etmeyin.

Sizlere gösterdiği foto kendi ürünü değil google aramasında çıkan anonim bir fotodur. Aynı aramada birçok foto varken sanki özel çekilmiş imajı veren bu fotoyu seçmiş sahtekar. Buyrun...

Allah yardımcın olsun kardeşi'M...

bu şerefsiz benide dolandırmıştı ama ben paramı aldım eğer vermeseydi kendi biliyordu ne olacağını

bu şerefsiz benide dolandırmıştı ama ben paramı aldım eğer vermeseydi kendi biliyordu ne olacağını

Üstat paranı almakla kalmamışsın birde site de bantlamışsın :)
Gerçekten böyle kendini bilmez, Allahtan korkmaz kuldan utanmazları teşhir etmek ve asla aramızda barındırmamak gerek. Uyarılarınız için sonsuz teşekkürler. Saygılarımla,