• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satılık ketron sx 3000

Cevap: satılık ketron sx 3000

arkadaşlar yıllardır yamaha kullanıcısıydım işin açığı yamaha benim için bambaşka bir klavye 2300 den sahinden.com a verdim 2200 dedim trakya da ve sanra 1800 yaptım olamaz dedim yaaa nasıl olurda bu klavye satılmaz dedim ve en sonun da iyice sitem ettim artık ben bu klavyeyi satacağım dedim tabiki nakite sıkıştım ama mevzu birazda inat oldu artık değerli yorumlarınızdan ötürü hepinize teşekkür ederim evet haklısınız hepiniz bu fiyata verilmez bu alet aslında ama ben bunu satıp işlerimi halledip tekrar bir yamaha alacağım ve asla vazgeçmeyeceğim yamahadan.

Dostum cihaza ben talibim eğer hala satmayı düşünüyorsan ne zaman müsait olrsan görüşelim numaram 0538 384 81 51

Ya usta 3000 lira bunun sifiri.ne yaptin.valla param olsa 1550 tl borc verirdim sana.

sağolasın hocam valla işte durumlar böyle yaaa

Insan sıkıştığı zaman cihazı gözù görmez.neyazsak boş yeterki kafaya takmayalım hemen satarız satıldıktan sonra da bi talep bi müşteri çıkar ki hiç sormayın

Tunel müzik böyle devam ettiği sürece ketron kullanacıları cihazlarını yarı fiyatına satmak zorunda kalır. Arkadaşlar artık avrupada da ketron yavaş yavaş bitiyor servis desteği yok sitesine baksanız ne kadar geri kaldığını görürsünüz. Bu gidişle yakın zamanda ketron firması iflasını ilan eder. Adamlar 1 tane audya satana kadar 100 tane pa3x satılıyor. Tunel müzik audya 5 çıkalı topu topu saysan 10 tane alet satmamıştır.

Facebooktan konuştuk hocam ben talibim biliyorsun gw8 i verdiğim an almak istiyorum cihazı ne pazarlık nede başka bişi gelir istanbuldan alırım klavyeyi

ben talibim cihazınıza.sabah erken diye aramıyorum.05055869013 numaram.müsait olunca çaldırın.ben sizi ararım

1550 ye sx3000 bedava bağıra bağıra gidiyor 1000 lira ucuza gidiyor bence kaçırmayın bende ikinci org alacaktım bir tane dahamı alsam acaba:)

Facebooktan konuştuk hocam ben talibim biliyorsun gw8 i verdiğim an almak istiyorum cihazı ne pazarlık nede başka bişi gelir istanbuldan alırım klavyeyi

sinan kardeşim kaça veriyorsun gw-8 i bende gw8 almak istiyordum ne zamandır anlaşırsak istanbula gelirim ben senin aleti alırım sende arkadaşın sx3000 ni 3 lü alışveriş olur.