• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satılık ketron x1 (takaslık)

Cevap: satılık ketron x1 (takaslık)

S.a. hocam ben E40 kullanıyorum, tasavvuf müziği altyapısı yapmaya çalışıyorum,ketronu tavsiye ediyorumusunuz,ayrıca fiyatı düşürdünüzmü, org satıldımı,cevabınizi bekliyorum,SA hayırlı geceler,

a. selam org satılmadı duruyor fiyatı düşürdüm cok temiz.ilahi için oluyor ketronlar ama ben zikili(insan sesli) istediğim için oda xd 9 da birde pa 80 de var satıpda xd9 almayı düşünüyorum.tabi zikiri x1 için yapamazsak.yardımcı olurum saygılar.dua ile.

dostum takas düşünürmüsün bilmiyorum ama elimde sıfır ayarında (2 ADET) Behringer B215XL White hoparlör var kullanmıyorum bi kenarda duruyor.Ketron X1 ikinci klavye olarak kullanıcam soundunu çok beğeniyorum eğer aklına yatarsa takas yapabiliriz.Bu arada kabinlerin fiyatına bakıp araştırabilirsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

arkadaşlar geçengün 2 tane v2 plus vardı biryerde bakmaya gittik adamlar hışırını çıkarmış aletin birini düşürmüş üst kapak çatlaktı,diğerini sormayın,sanki ağaç dalıyla dövmüşler aleti çizilmeyen yeri kalmamış:))
nasıl hor kullanıyorlar bu aletleri hayret ettim yazıkyaa,hayırlı satışlar

dostum takas düşünürmüsün bilmiyorum ama elimde sıfır ayarında (2 ADET) Behringer B215XL White hoparlör var kullanmıyorum bi kenarda duruyor.Ketron X1 ikinci klavye olarak kullanıcam soundunu çok beğeniyorum eğer aklına yatarsa takas yapabiliriz.Bu arada kabinlerin fiyatına bakıp araştırabilirsin.[/QUO
teşekkür ederim ama ben orgla takas edmeyi düşünüyorum.saygılar.

ilan günceldir alet sıfır ayarında..1400 tl.

yeğenim a1000 tr çipli olurmu .05354683279dan ulaşabilirsin bu meretin phic bendine alışamadım bir türlü şu amcanı kırma NOT YAŞIM 60 .TABİ KAFA KAFAYA OLURMU..

yeğenim a1000 tr çipli olurmu .05354683279dan ulaşabilirsin bu meretin phic bendine alışamadım bir türlü şu amcanı kırma NOT YAŞIM 60 .TABİ KAFA KAFAYA OLURMU..[/QUO

sağol amcacığım ben sattım orgu.konu kapanabilir saygılar..