• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satılık ketron xd9 16 mgb

volkansahin

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
problemsiz bır alet kayserıdeyım fıat 1600 tl son dur plus 2 dır alet dusunen olursa ırtıbat tel 0554 415 80 60 msn vol-sah kay@hotmail.com

Arkaşlar yeni sesler cikti iki adet yeni davul kiti yamaha tyros 2 de bulunan emo kit in ayni sesleri 44100 khz e cevrilip xd9 a atilmistir..bunun yaninda yeni asma davul yeni darbuka sesleri atilmistir.800 de ki edi zurna mono baglama mey bi kac tane yenni sesler mevcutur..bu sesleri yapmak için ozel snd dosyalrini acan ses karti gerekior onuda birakin bu sesler lokomotif gibi birbirne bagli oluyor block yuklemelerinde şimdi ketronun çalişma sistemini anlatip kafa kariştirmak istemiorum..ama bazi arkdaşlar yok set yaptim falan die yazmişlar uzuldum hatta satilik bi klavye ilanina aletin ekraninda kendi seetimi gordum duygulandim die yazmis..hocam siz once org calmasini ogrenin ondan sonra ritim yazmasini ogrenin sonra set yaparsiniz..şuphesi olan var sa youtubeye xd9 plus 4 yada tunelmuzik die yazsin facebooka aranjemix die yazarlarsa videolardan yeni ritimleri goreblirler .
Biz herkes faydalansin die ugraşiyoruz hatta ole sayfalara yok ritim yazdim yok set yazdim die bişi de yazmadim ama boyle arkdaşlari gorunce yazmadan duramiorum kimse kusura bakmasin ....