• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık korg is50 mutlaka okuyun

korbeyoglu

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg
DİKKAT SAHİBİNDEN.COM SİTESİNDE DOLANDIRICILAR VAR
GÖKHAN GÜVEN

Selamlar herkese.GÖKHAN GÜVEN KULLANICI ADI MATİLKA.Bu şahıs ile geçen gün sahibinden.com üzerinden korg is50 satışı için…Fiyat konusunda anlaştık ..Kendisinin istanbulda oturduğunu yazmış...Konuşmasından iyi biri gibi anlaşılıyor aman dikkat..Gayet samimi davranıyor aldanmayın..

orgu bana 170 tlye saattı ancak ben hesap numarasına parasını yatırdım bugün kargoya veremem yarın vereceğim dedi ve ertesi gün kargoya vermedi . Aradım telefonu hiç açmadı açıyor konuşmuyor kontürlerimi bitirdi .Arka arakaya aradığım halde hep açmadı.Ve son olarak telefonu kapattı..Anladım ki Ruh hastası böyle şeylerden zevk alan haysiyetsizin biriymiş.

Biliyorum ki o bu mesajı mutlaka okuyacak.Belkide kıs kıs gülecek .GÖKAN GÜVEN bunu senin yanın kar kalacağını zannediyorsun ama merak etme KESER DöNER SAP DöNER BİR GÜN GELİR HESAP DÖNER..Burda olmassa Ahirette kesin..!! Bulunamayacağını zannediyorsun ama.. Çekirge 1 sıçrar 2 sıçrar
Bu adama dikkat edin başkalarının canını yakmasın..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Satılık korg is50 mutlaka okuyun

geçmiş olsun malesef bunlar gibi dolandırıcılar çok ortalıkta internetten alışveriş biraz şans işi ama bu orgun bu fiyata olmayacağı belli bu kadar ucuz olmasında bir pislik olduğunu anlamak zor değil

Yaw bu ınsanları anlamıyorum malı gormeden parayı nıye yatırıyosunuz bıraz dıkkat edın abı ya gunlerce aylarca para bırıktırıyoruz okadarmh degersız paranız bende orgumu konyaya sattım orgu kargoya vermeden 1700tl hesabıma yattı sattıgım kısıyıde uyardım bıdaha bu sekılde alısverıs yapma dıye orgu yollamasam neolucaktı allah kımseye haram para yedırmeyı nasıp etmesın

geçmiş olsun malesef bunlar gibi dolandırıcılar çok ortalıkta internetten alışveriş biraz şans işi ama bu orgun bu fiyata olmayacağı belli bu kadar ucuz olmasında bir pislik olduğunu anlamak zor değil

aynen katılıyorum ama zaten 170 tl ye is50 olmaz ki bunda bir iş olduğu belli yani ...

hocam güzel yazmışsın, canın yanmış eywallah. ama biraz daha sağlıklı düşüp alışverişini öyle yapsaydın keşke. o alete 170 tl veriyorsun. sende olsa o fiyata satarmıydın? bende is50 sattım 550tlye. hemde yakın bir zamanda. her malın bir ederi var. eğer değerinden çok düşük fiyata veriyorsa ya alet arızalıdır yada adam üç kağıtçıdır. geçmiş olsun bilgilendirme için teşekkürler...

çok geçmiş olsun abi ama 170 lirayada olmazdı be abi bile bile lades olmuşun adam gitse bi müzik dükkanına satsa en azından 250 tl verirler neden sana 170 e satsın inşallah birdaha kimsenin başına gelmez

böyle bir hata yaparsanız verin savcılığa arkadaşlar hesap takibinden bulunur o kişi

Geçmiş olsun arkadaşım...

Böylelerine ne yapılacağını burada yazamam , terbiyem müsade etmez...

T.C. No var diyorsunuz ; bir de hesap numarasını yetkili makama verdiniz mi rahatça enselenir o mahlûk...

Neyse ki miktar az...

Selâmlar...

Cok uzucu bı durum cok gecmıs olsun tekrar soyluyorum kısı nekadar guven temınat verırse versın urunu teslım almadan parayı yatırmayın yada vermeyın 10tl 20tl olsa eyvallah yılların bırıkımı gıdıyor

bankaya hesaba yatırdığın parayı bloke ettirseydin malaı sana gönderdiğinde blokeyi açardın o orgu alırdın oda parayı alırdı gene elinde makbuz varsa şikayede bulun savcılığa ...