• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satılık korg pa 2x arıyorum

Cevap: satılık korg pa 2x arıyorum

ben 3x in fiyatını 5600 demedim ama 2x in fiyatı düşecek dedim 3x ler mayıs ta geliyor bilmediğim şeye cevap yazmam adetim değildildir ikinci el klavye ye 5000-5500 verceğime sıfır 3x alırım dedim msj ları iyi oku

Ben de başka bir şey dedim. 3x ler mayısta geliyor. Ben de 4500 tl de olsa 2x e para vermem. 5000 ve 5500 verene kadar 3x alırım , evet doğru.

Ben de pa800 mp3 bordlu cihazım vardı. Sattım. Sattığım para ile, roland gw-8 ve bu gün de 5 ay kullanılmış pa800 sıfır gibi cihaz aldım. Sadece sattığım paranın üzerine 150 tl ekleyerek.
Artık 3x e de ihtiyacım kalmadı. Sonuç olarak , klavye ihtiyacı en az 4 sene bitmiştir.

Yanlış anladıysam özür.

yokmu satan

ilan güncel

ilan güncel

sahneye cıkmamış kutusunda

Üstad bende var sıfır kutusunda Korg 2X satılık.kutusunda daha ekran koruması çıkmamış,Evde çalışmak için almıştım,Sahneye daha bir kere bile çıkaramadım.İstediğin yere baktırabilirsin.Aldım ve arkasından 3X cıktı. Canım sıkıldı kutusunda öyle bekliyor.İstersen ara görüşelim. Piyasası neyse fiyatını ayarlarız
Mustafa Dikici 0 506 77 367 44

hocam hala 2x arıyorsan görüşelim 05416966176 çağlar-adana

bende var çok temiz pa2x zerre çizik yok altı bile çiziksiz 533 969 88 10 ara görüşelim

pa2x pro.. 6 ay kadar garantisi devam etmektedir. fiyat 5.500 tl dir..

Kimse merak etmesin 2x kimsenin elinde patlamaz 2650 euro pa3x 5 oktav o da 6200 tl yapıyor piyasadaki 2x lerinde çoğu tertemiz 5200 tlye pırıl pırıl 2xler var ben aldım 5000 liraya 3x te de hiç gözüm yok elimde patlıcaksada 2x gibi bi alet olsun.. o pa3x e 5600 tl diyen kimdi tam hatırlamıyorum ama heralde rüyasında birinden almış o fiyatı :)