• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık Korg Pa 600 QT V2

• Konbuyu başlatan Djorhan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 30
  • Görülen : 6K
Cevap: Satılık Korg Pa 600 QT V2

hayırlı satışlar bu v2 hakkında daha fazla bilgi verme şansınız varmıdır... nerden temin ettiniz veya aleti nerden aldınız bu v2 olayi tamam duyulduda aynı bi sir gupu gibi aciğa cıkmadı dahalık

hayırlı satışlar bu v2 hakkında daha fazla bilgi verme şansınız varmıdır... nerden temin ettiniz veya aleti nerden aldınız bu v2 olayi tamam duyulduda aynı bi sir gupu gibi aciğa cıkmadı dahalık

Alet zaten vardi arkadas bulmus artik ucretlimi ucretsizmi bilemem. Bana yukledi hic bir sikinti olmadi donma kilitlenme vs. Internette farkli kisiler tarafindan satiliyor. Aletin sample bolumu 900 ile ayni.

Dun bir video cektim.

teşekkurler hocam beni gibi bir cok kişiyi aydınlattınız.. demek bu olay gercekmiş.. pa600 cok daha avantajli bi konumda bu o.s ile

Bu alet zaten sample almıyomuydu v2 olunca fark ne oluyor

Bu alet zaten sample almıyomuydu v2 olunca fark ne oluyor

Alet set icinde sample aliyordu. Disaridan wav veya kmp olarak atamiyordn ornek bir ses cektin 600 e direk atamazdn anca 800 900 gibi alete atip set haline getirip setin icinden sound bolumunden alican fark bu

bu videoda pa900'ün OS dosyasyını yükleyerek yapmışlar bu şekilde yapılması mümkün mü acaba? Konunuzu baltalamış gibi olduysa özür diliyorum.

Dosyayi paylasma gibi bir imkanim yok.dosya bende degil sadace klavyeye yukledi arkadas paylascagini sanmiyorum.

Hocam o arkadaşa ulaşma şansı var mı,veya v2 os için ne yapılabilir ..selamlar