• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık korg pa800

bhathu

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa 800
[sıze="6"]yaklaşık 2 senedir kullandığım pa800ümü farklı bir korg modeli almak için satıyorum. Aklımda olan korkg pro2x. Takasta olur benim için fark etmez altı üstü konuşulur anlaşılır. AKLIMDA OLAN FİYAT 3800TL DİR; PAZARLIK PAYI VARDIR. Ilgilenenler için tel numaram: 05392026184[/sıze]

Ekli dosyalar

• 32kyv.jpg
    32kyv.jpg
    47.1 KB · Görülen: 207
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Satılık korg pa800

3 ay kullanıp bu fiyatlara verenler var forumda az once inceledim. Faturalı garantili.
Bence fiyatları biraz dengede tutalım lütfen ki çok uçurumlu dalgalı fiyatlar oluşmasın. 2 sene kullandığınız orgun şimdiki fiyatı ortalama 3200 3500 aralarında olması benim düşüncem. iyi satışlar.

Cevap: Satılık korg pa800

Teşekkürler Yorumun İçin Ama Şunu Belirtmeden Geçemeyeceğim.Bir Ürünün Fiyatı Onun Kullanıldığı Süreye Göremi Belirlenir Yoksa Ürünün Temizliğine Göremi.Ben Orgumun Arkasındayım Ve Belirledğim Fiyatın Zaten Sabit Fiyat Olmadığını Söyledim PAzarlık Payı Vardır Diyede Belirttim.Forumdaki Diğer Arkadaşların Orgları İçin belirlediği Fiyatlara Bişey diyemem.ama ben Ürün Alrkende Satarkende Yılına Bakmam Kalitesine Temi,zliğine Bakarım.Şarap Almıyorumki Yılına Bakayım. ;)