• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satilik md sony je330

Cevap: Satilik md sony je330

silah çıktı mertlik bozuldu, laptap çıktı md bitti... :D hayırlısı olsun ....

güncellllllllllllll

güncelllllllllll

sen neden bahsediyosun arkadas 250 lira degil 50 lira etmez teknolojiden haberin yok herhalde copluk oldu artık onlar:))
bende sony je440 var adresini ver ben hediye olarak yollayım sana nede olsa insan atmaya kıyamıyo .... ama insaf yani 250 lirada istenmez

sen neden bahsediyosun arkadas 250 lira degil 50 lira etmez teknolojiden haberin yok herhalde copluk oldu artık onlar:))
bende sony je440 var adresini ver ben hediye olarak yollayım sana nede olsa insan atmaya kıyamıyo .... ama insaf yani 250 lirada istenmez

bak şimdi bikere ben senin baban yaşındayım üslubuna dikkat et.alırsın almazsın bu şekil yorum yapman hiç yakışmadı. burası pazaryeri.ayrıca senin bilmediğin bir konuya daha değineyim bunları md çalmak için değil demo kayıt için alabilir almak isteyen.. bu tip md ler demo kayıt hazırlamada eşsiz kayıt yapıyolar ok.kimseye alsın diye silah dayamıyoz.:mad:

güncelllllllll

güncellllllllllll