• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satılık or 700 tr v2

seor700

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 trv2 plus
arkadaşlar or 700 tr v2 olan kılavyemi satıyorum 2000tl son flyattır kılavyemin garantisi devam etmektedir üzerinde tek bir çizik bile yoktur gerekli olan sesler ritimler ve midiler mevcuttur alan arkadaş kesinlikle çok temiz bir kılavyenin sahibi olacaktır istanbul anadolu yakasında oturmaktayım isteyen telefondan ulasabilir 546 218 28 12

Cevap: satılık or 700 tr v2

hayırlı satışlarınız olsun ama v2 gibi bir klavyeyi satacak olmanıza çok üzüldüm bu aralarda ilanlar genelde v2 satışı ile ilgili ama biraz daha beklemenizi size de tavsiye ediyorum,saygılar...

kardeşim kesinlikle haklısın sadece maddi sıkıntıdan dolayı satıyorum ama yine v2 alacam çünki bu kılavye çok çok güzel teşekkür ediyorum yorumun için

V2 satışı biraz zorladı beni ancak sattım sizde inşallah biran önce satarsınız.

teşekkür ederim

.
Hayırlı satışlarınız olsun.
Yamaha Or700Tr V2 klavyenin satışı biraz zaman alabilir.
Bunun nedenide sürükle el değiştiren bir klavye değil. Alan kişi genelde kullanmaya devam eder.
Bir diğer sebep de şuan sezonun ölü olduğu zamanlar. Bu sebeplede klavye almak ve satmak zor.
İnşallah tez zamanda satılır ve sizde ihtiyacınınız karşılamış olursunuz...

hayırlısı olsun. Merak etme abicim 1 aya kalmaz satılır aletin ;)

belki de insanlar kısa bir süre sonra tırım tırım v2 arayacak???

v2 ile tyros 2 yi takas edebilirim arkadaşım durumun varsa

teşekkür ederim salim bey. arkadaşlar bu arada kendimi zorluyorum kılavyemi satmamak için çünki satınca tabiki pişman olacağım geçen gün bir edirne düğününe gittim ve orada korg pro x1 inceleme fırsatım oldu tabiki or 700 den iyi ama çok abartmaya gerek yok korg iyi makine ama yamaha aldı başını gidiyo bence umarım kılavyemi satmak zorunda kalmam. değerli yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar