• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satılık or 700 v2

• Konbuyu başlatan balkan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 2K

balkan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa900
yamaha or 700 v2 satılıktır veya temiz ve sorunsuz pa 80 ile takas olur ilgilenen arkadaşlar özel mesaj ile irtibata geçebilirler

Cevap: satılık or 700 v2

bende çok temiz pa 80 var düşünürsen ara görüşelim ismim egemen tel 0536 311 51 21 email zafer_yamaha@hotmail.com

usta, sakın yanlış anlama, öküz altında buzağ aramak değil niyetim.. Sadece neden satmak istediğini merak ettim..? Cvp verirsen sevinirim.. Tşkler..

lesli kiti olan xd9 ile takas düşünürmüsün

usta, sakın yanlış anlama, öküz altında buzağ aramak değil niyetim.. Sadece neden satmak istediğini merak ettim..? Cvp verirsen sevinirim.. Tşkler..

Tahmin ediyorum ki ben neden değiştirdiysem çoğu arkadaş ondan değiştiryor.:Kapalı devre olması sonra pitchbendin yukarı aşşağı olması saundların yumuşaklığı vs.vs.
Yanlış anlaşılmasın kötülemk gibi bir niyetim yok tam tersi iyi bir alet ancak ben alışamadım.

bende pa80 var temiz, 16mb kartlı, 40 GB Haddiskli.. Üste ne kadar verirsin ???
ilanıma buradan bakabilirsin..

pa80 ile takasda üste para mı vermek?????entrasan bir durum v2gibi bir klavyenin 10 yaşında bir kalvye ile bu şekilde takas düşünülmesi çok acayip:)))))hayırlı satışlar olsun...

pa80 ile takasda üste para mı vermek?????entrasan bir durum v2gibi bir klavyenin 10 yaşında bir kalvye ile bu şekilde takas düşünülmesi çok acayip:)))))hayırlı satışlar olsun...

Memo burada ticaret yapıyoruz, içine etme ya !! :eek: