• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık or700 tr v2

• Konbuyu başlatan efe'S
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 17
  • Görülen : 3K
Cevap: Satılık or700 tr v2

Elimde Roland G 800 Workstation var arkadaşım sorunsuz çalışıyor takas edebilirim istersen

SİZLER fiyatları böyle kırdıkca elbette yamahanın degeri duser bende satıyorum or700 v2 plus ama 2000 binden assagı vermiyorum renkler ve zevkler tartısılmaz ama yazık ediyorsunuz yamahaya :(

SİZLER fiyatları böyle kırdıkca elbette yamahanın degeri duser bende satıyorum or700 v2 plus ama 2000 binden assagı vermiyorum renkler ve zevkler tartısılmaz ama yazık ediyorsunuz yamahaya :(

doğru söylüyorsun arkadaşım, plus modelini 1700'e veriyor adam ben nasıl 1800e düzünü vereyim! Normalde plus 2000 den aşağı olmaması lazım. en vahim olanıda adam 1700e plus veriyor ona bile bakan yok. yani yamaha bize çoktan yazık etti ağlayanımız yok.

ustadım pa600 davası cıktı cıkalı millette bir telas basladı pa500 de aynen öyle cıkmıstı sonu husran oldu sadece hele bir pa600 cıksın millet onun darbesini yemeye baslasın o zaman anlarlar neyin ne oldugunu or700 kötü bir org degil sadece kullanmasını bilecen o kadar kendinde ustune birseyler katacan katamazsan benim gibilere org cazip gelmiyor ama hic bir orgda yok bu kadar bol ritim