• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık Or700 v2 plus uygun fiyat acill

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Satılık Or700 v2 plus uygun fiyat acill

güncell......

Sevgili arkadaşım, bu fiyata bence hiç düşünme al derim. Normalde bu fiyata verilmez ama arkadaşın gönlü tok. Anladığım kadarıyla Tyros' u da var. Ben olsam kaçırmazdım. Pişman olmazsın. Yinede karar senin.

ustadım bu org isinden cok agzım yandı iyice kararsizim aslında problem bu aklıma ketron x9 plus4 girdi ama cok agir olmasi kötu yamaha ile onu kıyaslasam herkez ayrı birsey diyecek ben zaten acemiyim bana problem yapmayacak daha cok halk muziklerine yakın bir org aliyorum hepsine bakiyorum videolarda ronald g600 yamaha300 tr 2v lerdeki ses dolgunlgu hic birinde yok iyice kararsızım anlayacagın org guzel fiyatı iyi ama kimseye guvenemiyorum cunku guvendim he darbe yedim ve org dunyasında temiz org anlayısını bilemedim halen

ustadım bu org isinden cok agzım yandı iyice kararsizim aslında problem bu aklıma ketron x9 plus4 girdi ama cok agir olmasi kötu yamaha ile onu kıyaslasam herkez ayrı birsey diyecek ben zaten acemiyim bana problem yapmayacak daha cok halk muziklerine yakın bir org aliyorum hepsine bakiyorum videolarda ronald g600 yamaha300 tr 2v lerdeki ses dolgunlgu hic birinde yok iyice kararsızım anlayacagın org guzel fiyatı iyi ama kimseye guvenemiyorum cunku guvendim he darbe yedim ve org dunyasında temiz org anlayısını bilemedim halen

Alış-veriş yaparken çok dikkatli olmakta fayda var. Buna zaten bir sözüm yok. Aletin temiz, yıpranmamış ve sağlam olması çok önemli. Benim söylediğim bu fiyat güzel. Aslında başkaları tarafından satılık klavyeler de var. Benim söylemek istediğim V2 plus parasına göre harika bir cihazdır ve sen A300' ün bile sesini beğendiysen V2 Plus ona her yönden on basar. Bence deneme şansı ara ve denedikten sonra karar ver. Tabi bir de teknolojik olarak yeni olmasına dikkat et. Örneğin ben hiç user hafızayı kullanmıyorum. Direkt USB' den kullanıyorum her şeyi. Ben yinede seni fazla etkilemeyeyim. Selamlar.

sevgili emre İnşallah istediğin gibi bir cihaz alırsın. Or700 v2 plus ı benim anlatmama gerek yok korgçu yamahayı sevmez yamahacı korgu :) ancak or700 v2 plus ın tam anlamıyla piyasa cihazı olduğunu söyleyebilirim. En azından pa 80 den üstün bir alet olduğunu içindeki 128 mb sample ses ve ritim çokluğuyla unutmadan batı soundu ile kanıtlamıştır..
Hakkında hayırlısı olsun, bana xd9 takas veren çok oldu, ancak ağırlığ ve eski teknoloji olması beni pek cihaza ısındırmadı..

Benim or700 v2 plus için sloganım TAM BİR EKMEK TEKNESİ!!! :)

hakan bey 1 hafta 10 gün sonra bu cihazınızı düşüneceğim.alıcısına şmdiden hayırlı olsun

hakan bey 1 hafta 10 gün sonra bu cihazınızı düşüneceğim.alıcısına şmdiden hayırlı olsun

inşallah kısmet işi bu işler kime nasip olur bilinmez :)

sevgili emre İnşallah istediğin gibi bir cihaz alırsın. Or700 v2 plus ı benim anlatmama gerek yok korgçu yamahayı sevmez yamahacı korgu :) ancak or700 v2 plus ın tam anlamıyla piyasa cihazı olduğunu söyleyebilirim. En azından pa 80 den üstün bir alet olduğunu içindeki 128 mb sample ses ve ritim çokluğuyla unutmadan batı soundu ile kanıtlamıştır..
Hakkında hayırlısı olsun, bana xd9 takas veren çok oldu, ancak ağırlığ ve eski teknoloji olması beni pek cihaza ısındırmadı..

Benim or700 v2 plus için sloganım TAM BİR EKMEK TEKNESİ!!! :)

hayırlısı ne ise o olsun ben yamahada tushları cok seviyorum yumusacık bir iki gune belli olacak belki ben alirim pa80 i kapıma komam daha benimde goruntu bakımından hosuma gidiyor yamaha or700 herseyin hayırlısı

.
Hayırlı satışlarınız olsusun,

Tek yorum : Güzel klavye uygun fiyat...

teşekkürler güncelllllllllllllllllll

güncel ilan..............

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...