• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık OR700 V2 (Sıfır Ayarında) - twona77

twona77

Genel Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha S970 + Yamaha A2000+Emo
SATILMIŞTIR

arkadaşlar 12 nisanda askere gitmem nedeni ve yeni çıkan model PSR S910 alacağım için 3 ay önce aldığım OR700 V2 imi üzülerek satıyorum. sonradan V2 yapılmış bir klavye değildir, kubilay müzikten sıfır olarak aldım, çizik vesaire kesinlikle yok, ekran jelatini dahi üzerinde duruyor. pazarlık yada takas kesinlikle düşünmüyorum... türkiyenin heryerine kargo ederim, ptt kargo ile kapıda ödeme seçeneği ilede gönderebilirim...

Ürün: Yamaha OR700 V2(Orjnal)
Fiyat: 2300 TL
Yer: Bolu
Tel: 05069923499
Tuna Demir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı müşteriler...

Öncelikle hayırlı satışlar. Diğer bölüme de yazmıştım. Bence acele etme askerde işine yarayabilir. Kolay gelsin.

bencede askerde işine yarar abim acele etme istersen satmak kolay ama almak zor sana şididen iyi teskereler

Arkadaşların askerde işine yarayabilir uyarısını bence de dikkate almalısın. Ben de aynı hataya düşmüştüm askere gitmeden önce tertemiz aletimi sattım. Gittiğim askeri gazinoda haşadı çıkmış bir i3 koydular önüme çok sıkıntı çektim. Komutanlara bu cihazı değiştirin dedim, kendi orgunu getir buraya değiştiremeyiz dediler. Çok önemli geceler olurdu generallerin falan olduğu tam da eğlencenin en güzel anında sesi giderdi reset atardı, ben kan ter içinde sahnede hepsi bana öfkeli öfkeli bakardılar. Ne günlerdi be. Tabi senin şansına kalmış belki gittiğin yerde iyi bir cihaz olur.

psr s 910 almaya karar verdim, o yüzden satıyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:
!!! işte...:eek::eek: tamda benim aklımdan şimdi bu geçiyordu...:(:( tebrikler güzel karar.:mad::mad:

Bende askere gittiğimde askerdeki komutanlar kargo ücretini ödeyerekten istanbul'dan Kastamonuya orgumu göndertmişlerdi.Askerliğim sadece gece çalışıp bütün gün uyumakla geçti.
Tavsiyem orgunu yanında götür.Olmadı ben alayım :)
Müzik derslerimde öğrencilerimle kullanayım

Bende boludayım haci istersen bi görüşelim.İsa 0531 363 22 30