• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satılık or700v2plus

orkcu_6767

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 600QT PA 800 PA 3XPRO
satılık yamaha or700v2plus..14ay garantısı devam etmektedır..2600tl dır cıddı alıcılar arasın..0543 978 64 86 snyzaer cıhazla takasda olur

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: satılık or700v2plus

hAYRLI SATISLAR

Moderatör tarafında düzenlendi:

1900 tl ye bende de var daha 4 ay garantisi var soft keys yok ama kılıfı var 1900 e verebilirim
05327044914

başkasına ait bir ialnda kendi ialnının daha ucuz oldugunu belirtip kendi ilanının reklamını yapmak hoş olmaz....
mal, mal sahibinindir2 3 de ister 4 de !!!

başkasına ait bir ialnda kendi ialnının daha ucuz oldugunu belirtip kendi ilanının reklamını yapmak hoş olmaz....
mal, mal sahibinindir2 3 de ister 4 de !!!

Aynen Katılıyorum Hocama Dogru Sey Degıldır İstedigi İstedigi Fiyata Verir

ye bende de var daha 4 ay garantisi var soft keys yok ama kılıfı var verebilirim

senle polemıge gırmıyecegım ılanım gunceldır alet sıfırı nasılsa buda oyle hatta 2 ay evde oylece durmuştur işe dahı gıtmemıştır

Hayırlı satışlar...
Birkaç aylık bir cihazsa uygun fiyat bence...
Bir buçuk yıllık sahnede kullanılmış klavye ile bir kaç aylık alet farklıdır... Fiyatı da farklı olmalı.

Ayrıca lütfen ilanlar arasına karaborsa vari girişler yapılmasın...
Cihazını satacak olan ilan başlığı açar ve ilanını verir. Başka birine ait ilanı provoke etmek hoş bir durum değil. (Bence)

Umit cantasından cıkar artık şunu biraz kullan. Valla banada vermiyon çalmaya tozlanır diye. BU kadarına pes diyorum.
HAyırlı satışlar kardeşim. Alet cok iyi durumda arkadaşlar. Kesinlikle sıfırı ne ise bu da o.

1900 tl ye bende de var daha 4 ay garantisi var soft keys yok ama kılıfı var 1900 e verebilirim
05327044914

o da senin açtıgın konuya gidip bu eskiyi almayın bende sıfırı mı var desin ?
Yaşın kac ?