• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık pa3x

• Konbuyu başlatan ManiC
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 18
  • Görülen : 5K

ManiC

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KOrg pa 3xpro
sıfır ayarında PA3X satılıktır.(CE)exp USB le birlikte 6800 TL Mersin ÜMİT ERKOL 05325918971

Cevap: Satılık pa3x

Neden satiyosun? Ben yeni siparis ettim, herkes satmaya baslamis sorunu mu var acaba 3xlerin??

Bende almayı düşünüyordum fakat millet satmaya başlayınca beni de endişelendiriyor. Kime sorsam 2x den pek farkı yok diyorlar.

aletin zamana ihtiyacı var, bak 1 sene sonra durum nasıl tersine dönüyor...

hayırlı satışlar

Bence 2x almak yerine biraz daha fazla odeyip 3x almak cok daha mantikli, hem ribbon controller da var 3xte. Benim icin ribbon onemli. Belki ritim sorunu vardir o da her dakika ritim degismek gerekmiyorki, belki bir sure ritim ile sikintili gunler gecicek ama ritimleri kurunca da bidaha degismek gerekmicek.

pa800 yetiyor diyorlar, ben dinleyince pa800 ile pa3x arasinda cok buyuk ses kalitesi farki duyuyorum. Siparisi verdim kaporayi verdim, benim icin zaten geri donus yok, insallah pisman olmam..

dfgdfgdfgdfg

Moderatör tarafında düzenlendi:

arkadaşlar Ben bir hevesle aldım aleti,aynı zamanda 2x de mevcut bende ben mersinde çalışıyorum bir düğün salonunda 70 TL yömye alıyorum bnce fazla lükse kaçtım. 2x .3x aynı anda kullanmanın geregi yok.2x 2 yıldır bnde olduğu için herşeyini bildiğim için ve kafama göre düzenlediğim için onu kullanma kararı verdim.3x lerde hiç bir problem yoktur Kimden alırsanız alın hiç çekinmeden aleti alabilirsiniz saund aletin hızı 2x e göre çok çok daha iyi.2x den farkı yok diyenler yalan söylüyorlar bnce.sadece bu kadar para bağlayıp 70 liraya haftada 3 yada 5 düğün çalmak bana mantıklı gelmedi o yüzden satıyorum..Saygılar...

6500 veririm ok dersen ulaş cunlkü sıfırı 6500 ce usbede 7 bulur ama senin sonucta ikinci ele düşüyor biraz indirim olması lazım 6500 bırakırsan ulaş 05357802330

Teklifin için tşk ederim alet 2650 euro ortalama 6625 Tl yapıyor Ce usb set 290 euro oda 740 gibi yapar birde alete ram attırdım 100 euro oda 245TL yapar sanırım matematik konusunda anlaşamayacağız :) Bnce istediğim fiyat normal yinede tşk ederim.

hayırlı satışlar..