• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık pa600qt, a2000+emousb takaslı

Cevap: Satılık pa600qt, a2000+emousb takaslı

Sanirim olayi anlamadiniz.ben diyorumki 2.500 tl ye alanlar ne olacak 4000 e mi satacak.5000 liraya alanlara sozum yok zaten.
kimin 2500 e kimin 5000 e aldigi faturada yazar.2.500e alanlarda 4000 e satmaya calisirlar mutlaka cunku ayni org degisiklik yok.piyasayi karistiran bu :)

:) Ben sizi gayet net anladım ama siz benim yazdığımı anlamamışsınız. Alışveriş merkezleri her yıl araba hediye eder en iyi markalardan tutun uygun fiyatlı olanlarına kadar.. Şimdi ben porche arabayı ücretsiz alsam bu porche nin değerini 0 tl mi yapar? Aynı olay bu klavyede de geçerli 100 kişi indirimli aldı diye bu klavyenin değeri düşük demek midir? O alanlar ucuz satar pahalı satar tutturabildiğine satar, ancak siz burada 100 kişi ucuza klavye aldı diye o klavyenin değerini kafanıza göre düşürürseniz o da uygun olmaz.. Zaten ilk mesajımda da yazdım ticarette her şey mümkün diye. Umarım arkadaş o 2500 den alan insaflı birine denk gelir ve üstüne para alarak takas eder :D

bizler kendimiz alacaksak öldürürüz başkası alacağı zaman bol keseden atarız arkadaşlar kimse a2000 ni kafa kafaya takas etmesin ikisininde yeri ayrı kimse polemiğe girmesin ikiside elimden geçti 10 günlük pa600 le takas ettim üstüne 250 tl aldım 6 ay önce bendeki a2000 v2plus+emo usb 2 yıllık aletti çok çok temizdi. kutusu herşeyi duruyordu.

bende a2000 plus+emo usb li orgumu pa600 le kafa kafaya takas ettim.arkadaşlar yamaha sakın almayın.dünya para verip aldıgınız ekran jilatinini bile çıkarmayarak kullandıgınız sıfır sayılabilecek aletinize para bile vermiyorlar.