• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık Pa80 veya OR700TR V2 ile takas

arkadaşlar pa80 or700v2 den daha üstün bir cihaz değilmi :S neden takas yapmak ıstıyorsunuz bn tam anlayamadım :) bnde or700 düşünüyorumda pa80 daha üstün gibi

pa80 in hangi özellikleri or700 v2 den üstün?

özellik......................pa80........................or700v2
sample sesler...............6.............................8
sağlamlık.....................6.............................8
güncel ritimler..............5..............................9
kullanım kolaylığı...........5..............................9
pitch bend..................şimdi ikisindede sağ sol oluyor hatta or700 de aşağı yukarı seçeneğide var o yüzden artı puan or700 e
pa80 in yenisi yok piyasadakiler haşat eksi puan
or700v2 fiyatı pa80 in haşat fiyatına eşit o yüzden artı puan

Moderatör tarafında düzenlendi:
ustacm bn kalite açısından dedim genelde sahnelerde korg görüyoruz ya .. yamahada korglar kadar sahnede elverişli olrmu yanı durumum olsa gözumu kırpmadan pa800 alcam ama maalesef durum olmadıgndan dolayı or700 v2 yı düşünüyorum.o yüzden sordm

değerli abilerim benim nacizane düşüncem şöyle; herkezin kulak yapısı müzik zevki orgtan beklentileri farklı..birine göre pa80 muhteşem bir orgtur ve onu kullanmaktan zevk alır, kimisi de yamaha'ya aşık olmuştur ve yamahadan vazgeçemez..herkez kendi görsün beğensin içine sindiyse zaten klavyeyi alır..hayırlı satışlar veya takaslar

or 700 v2 kapalı kutu takas yapalım ama 80 fiyatı yüksek 700 tl üste verirsen olur düşünürsen 05423979729 tlf görüşelim işallah senin için hayırlısı olur hayırlı satışlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
or 700 v2 kapalı kutu takas yapalım ama 80 fiyatı yüksek 700 tl üste verirsen olur düşünürsen 05423979729 tlf görüşelim işallah senin için hayırlısı olur hayırlı satışlar

Sayın gecer66
Korg Pa80 piyasasına ve klavyenin durumuna (Temizlik, Vokal kartı, Harddisk, 16Mb gibi) göre fiyat belirledik. Ancak teklifinizi klavye sahibine ileteceğim. İlanda belirttiğim gibi bir piyanist ağabeyimiz adına açmıştım bu satış yada takas ilanını.