• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

SATILIK PA800256mb ramli

• Konbuyu başlatan korg22
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 14
  • Görülen : 3K
Cevap: SATILIK PA800256mb ramli

gemici arkadaşım sen 3000tl nakite ver hemen alayım m3 temiz ise saygılar erhan bucakın arkadaşıyım

ayrıca erhana sordum seni kesinlikle tanımadığını sööledi ne iş?az önce yine sordum 1 hafta önce faceten eklemişin.:D..bu kanka olduğunuz anlamına gelmez.ki zaten erhanla biz kanka ötesi hısım olmamıza ragmen alışverişlerimize karışmayık.iş başka muhabbet başka...

hocam sende tam ölücüymüşün ha..:D..hayırlı satışlar...yalnız milattan önce 2. yüzyıldan beridir satamadın cihazı nası olacak bilmemki..

Moderatör tarafında düzenlendi:

sanada hayırlı satışlar inşallah sen satarsın ne olduğu belirsiz aletlerini gemici kardeş:D:D:D:D

hocam kapasitenin almayacağı türde cihazlar.macun işi için fazla cihazlar.ayrıca gemici değilim ben.başmühendisim.:D.haa bu arada dandik korglada satanlarlada bi daha işim olmaz inşallah şu m3 ü istediğim cihazla değiştireyim hayırlısıyla...bu arada m3 haricindekileri satıştan çektim.malımla kepaze olamam kimseye.gittim board aldım on numara world collection srx 09 incelede bi bak tabi önce telaffuz edebilmen lazım sonra nası kullanılıp içeriğine nası bakacağını keşfetmen lazım ondan sonra belki konuşabiliriz.nette var içeriğini görebiliyon hadi bu kadar ipucu vereyim çok zorlama başağrısı yapar....velhasılı güzel kardeşim zaten v synth gt ye hiç girmeyecem üç transistörden mütevellit devrelerin hepten yanmasın....bu arada senin pa800 ü tyros3 le takasa sokacaktım eve sokmadan direk postalayacaktım.:D..teklifim hala geçerli M3+300TL düşünürsen burdayım...

hocam verdiğin bilgiler icin cok sağol ben 800 sattım akşam kısmet şimdi hayalim m3 almak saygılar...

hocam verdiğin bilgiler icin cok sağol ben 800 sattım akşam kısmet şimdi hayalim m3 almak saygılar...

bul bana gıcır tyros3, m3 olayını hallederiz kısmeetse.tabi 6000-6500 gibi uzayvari fiyat veren uyanıklardan olmasın.cihazın piyasası belli hatta geçen kaçırdım sıfırdan farksız 4500 e gitti.erhana sorabilirsin inanmazsan.