• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satilik rolan exr 40 or-400 tl

crested

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
Ürünün ikinci sahibiyim,aldıgım kişide benim gibi ev kullanıcısı idi, orgu oglum için aldım fakat biraz karışık geldi,bende pek anlamıyorum,yanında orjınal roland adaptörü ve kılıfı (kılıfı biraz yıpranmıştır)verilecektir,kozmatik olarak kırık vuruk çizik vb. bir problemi yoktur sadece oglum orgun sag üst tarafında bulunan ileri geri düğmesi ve üzerinde 1-2-3-4... yazan düğmelere çok sert basınca bir kaçı içine göçmüş,gerçi bu çalışmasına engel degil,şu an dügmeler aktif çalışıyor ,sadece zor basıyorlar.Alan kişi ister bu şekilde kullanır ister tuşlarını yaptırır,fazla tutacagını sanmıyorum ama ben yinede fiyatı 100 tl aşgıya çekiyorum.fotolar işyrimdeki pc de oldugu için pazartesi yükleyecem.
sahibinden coma vermiş oldugum ilanımda fiyat 450 tl dir,buradaki arkadaşlardan talip olan olursa 400 tl ye vericem.

535 227 27 25

Cevap: Satilik rolan exr 40 or-400 tl

org hangi ilde yazarmısınız ?

bugün e-40 lar e70 ler o fiyatlara gidiyor, yeni bir alet için sakız parası istenmez. satılsada satılmasa da o tür bir aletin fiyatı 700-800 civarında olmalıdır bilginiz olsun.

Org İstanbul 'dadır.

org satılmıştır,konu kapatılabilir.