• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık- Roland BK5 Or+Boss VE-20 Pedal+Jefe Mikrofon

Cevap: Satılık- Roland BK5 Or+Boss VE-20 Pedal+Jefe Mikrofon

Hocam Diğer Ürünler Hakkında Birşey Diyemem Ama Ben BK5'i 1500'e Koydum Halen Arayıp 1200 Olurmu Diyen Vardı. Satmaya Uğraşmak Yerine Kullan Dicem Oda Olmucak. Bende Heran Satışa Koyabilirim BK5'i Senin Duygularını Yaşıyorum.

Hocam Diğer Ürünler Hakkında Birşey Diyemem Ama Ben BK5'i 1500'e Koydum Halen Arayıp 1200 Olurmu Diyen Vardı. Satmaya Uğraşmak Yerine Kullan Dicem Oda Olmucak. Bende Heran Satışa Koyabilirim BK5'i Senin Duygularını Yaşıyorum.

:) Nasıl benim duygumu yaşıyorsun hani müzikten vazgeçme diyordun bana :)

Milletde klavyeyi beğenmedik sanır öyle birşey yok. Ayrıca dursun kenarda çok sıkıntı değil acil paraya ihtiyacım yok :) Ayrıca ben her ürünü piyasa değerinde satarım 3'e 5'e çok bakmam. Ama ölü fiyata da birşey satmam :) Alıcı varsa konuşalım ölücü aramasın diye yazdım zaten hele 1200 1400 teklif edecek adama küfür ederim :) İflas etmedik ya :)

Ayrıca bir ürünün fiyatını çok düşürmen hemen satılacağı anlamına gelmez. O sırada oluşan taleple ilgilidir. Gerçek alıcıların olmadığı piyasada 3 kuruşuna 5 liralık cihaz almak isteyenler üşüşür normaldir :) Sen ortalama fiyat ile koyarsın piyasa fiyatı ile birgün klavye alacak olan yada bk5 almak isteyen o zaman degerlendirir durumu. Sen o alıcıyı beklersin işte :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Valla Hocam Tek Başına Olmuyor Ondayım Ben Yoksa Aşığım Bu İşe.

hayırlısı olsun üstad bende bk 5 var eksil olanları ayrı satma gibi bir düşüncen olursa almaya hazırım ihtiyacım olanlar;
Boss VE-20 Efect pedalı--------450 TL------------720 TL
Org sehpası-----------------------35 TL-------------60 TL
Mikrofon Sehpası-----------------35 TL-------------60 TL.
bu 3 ünü ayrı satma gibi bir durum söz konusu olursa ben almak isterim saygılarımla..

Sevgili cemmec ile görüştük. Roland BK-5 or için ilan günceldir.

Hayırlısı Olsun Müziksiz Asla.