• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık roland g-600 org 350 tl.

• Konbuyu başlatan akor
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 3K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akor

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
elektro ve klasik gitar
evde kullanmakt olduğum orgumu satıyorum.aletin kozmetiği inanılmaz temiz.disket,sviçler,tuşlar süper çalışıyor.sadece çalışmasına rağmen ekran masmavi oldu.ancak ses ve ritim çok rahat yüklenebiliyo.ses ritim yazmayacaksanız zaten mesele yok.g-600 veya g-800ekranı çıkma 50 tl.ye takılıyo.aslanhan da.ben buldum ama istanbula gitmeye üşendim.üzerindeki ses ve ritim seti zaten 10 numara.fiatı satılsın diye 350 tl.diyorum.saygılar...

Cevap: Satılık roland g-600 org 350 tl.

alet izmit merkezde.tel.0537 961 54 15 resim koymayı beceremedim....

çok ucuz gerçekten hayırlı satışlar.

Param olsaydı hayatta kacırmazdım pa500e yatırdım parayı g600 un klarnetı kulagımda cınlıyo hayırlı satıslar guncel kalsın ılanın

teşekkürler arkadaşlar.alet 4.aletimdi ve en temizi diyebilirim.6 ay önce aslanhanda çekaptan çıkmıştı.tüm sviç,düğmelerden problemli olanlar değiştrilmiş idi.saat gibi çalışıyor.daha değişik alete dönmeyi düşünüyorum.

bgün aletin başına geçip biraz dolaştım bu orgu satmakla büyük hata yapacağımı anladım.ve orgu satmaktan vazgeçtim.ekran işini de bi ara hallederim.şu ara gerekmiyo zaten.ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkürler.saygılar....

konuyu kapatsın arkadaşlar o zman

bgün aletin başına geçip biraz dolaştım bu orgu satmakla büyük hata yapacağımı anladım.ve orgu satmaktan vazgeçtim.ekran işini de bi ara hallederim.şu ara gerekmiyo zaten.ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkürler.saygılar....

evet güzel bir karar slm

hayırlısı olsun abi.

teşekkürler arkadaşlar.konu kapatılabilir....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...