• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satılık Roland g1000

Cevap: satılık Roland g1000

aleti Halit Hocamın tavsiyesi ile satmaktan vazgeçtim. Konuya yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim. Arkadaşların da açıkladığı üzere major ve minör akor basmayı biliyorsan şarkının ritmini bulup start veriyorsun ve okuyorsun. Yani alet şarkının tamamını çalıyor. Şarkı devam ederken başka bir şarkıyı yükleyip tekrar intro dedin mi hop öbür şarkı başlıyor kaydedilmiş ses ve tempoda. Daha bi çok özellik var bunları sorarsanız Halit hoca anlatır size. Şimdi zor olsada pa800+g1000 çifti ile çıkacam sahneye ilginiz için tekrar teşekkürler...

hayırlısı olsun.pa800 varken g-1000 e gerek olacağını sanmıyorum.256mb hafıza yaparsan kim tutar karada seni.mp3 board la da zaten md. leri transpoze edip süper altyapı üzerine okumak varken.

çok güzel cihaz da, 64 polifonu olması işte bir eksiği bu.

hayırlısı olsun.pa800 varken g-1000 e gerek olacağını sanmıyorum.256mb hafıza yaparsan kim tutar karada seni.mp3 board la da zaten md. leri transpoze edip süper altyapı üzerine okumak varken.

bu söylediğini şimdilik laptopla yapıyorum hafıza artırımı ve mp3 board işi biraz para kazanınca işalla

o zaman süper olacak.sana hayırlı işler dilerim.halit kardeşime selam.saygılar...

kardeş apple iphone 3gs 16 gb ile takas düşünrmüsün...