• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık Roland GW8 - Muğla Merkez

Cevap: Satılık Roland GW8 - Muğla Merkez

hayırlı satışlar üstadımda bu aletin sıfırını zaten bu fiyata alıyorlar 2 el fazla değilmi

Sıfırı keşke 1400 olsa.

hayırlı satışlar üstadımda bu aletin sıfırını zaten bu fiyata alıyorlar 2 el fazla değilmi

Merhaba...

Teşekkür ederim de , sıfır GW8 1.400 TL ha hocam ; (kızmayın bana da) güldürmeyin beni...

Yorum yapmadan önce bence bir araştırma yapın ; ondan sonra fikrinizi beyan edin...

"Zuhal müzik"i bir arayın isterseniz,

İlgili link:

Güncel ilân...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Üstadım , alan kişi zaten sıfıra yakın bir cihaz almış olacak :)

İsteyenler cihazı gelip görüp kullanabilirler...

Ben aldıktan sonra başında bir saat ancak geçirdim.O da fonksiyonlarını kurcalamakla geçti ; bana hitap etmedi yani.Kılıfına koydum ; şimdi de yeni sahibini bekliyor.Kullanmayı düşünmüyorum...

Selâmlar...

Hocam sizinle ilgili değil , yanlış anlamayın , şimdi genele birşey söyleyeceğim:

"SX3000"i satacak oldum ; yok o fiyata satılır mı , yok sıfırı 2.300 TL imiş İstanbul'da falan.Yine aynı şeyi "GW8"de yaşıyorum ; "Juno Di"de de yaşamıştım.Korg satanlara bakıyorum , PA80 lerine 4.000TL , hatta daha da fazlasını istiyorlar.Keza PA800 lerin sıfırını kampanya dahilinde 4.500 TL ye satıyorlar.Sahipleri "PA800"ü satarken ağzını EN AZ 4.000 TL ile açıyor ; kimseden gık yok.Bu nedir ya? Tabiki herkes istediği rakamı verecek ; o fiyata satabilecek yada satamayacak.Ama olacak iş değil.Anlayamıyorum.Benden okkalı bir YUH!!!

Herkes bu konuda özgürdür ; isterse bedavaya verir isterse sıfır fiyatına ; insanlara bu konuda belli markalar dışında yapılan müdahale , ayrıcalık nedir yahu???

Kusuruma bakmayın , bu konuda doluyum ; herkese selâmlar...

Tecrübelerin arttıkça milletin niye korg aldığını daha iyi anlamaya başlayacaksın...Bu yollardan ben de geçtim..

Bence bu sizin düşünceniz. Her marka için herkes farklı bir şey söyleyebilir, söylüyor da. Ben GW-8 alsam mı siye başlık açtım; yamaha al, korg al, mutlaka GW-8 al, vs. diye dolu yorum geldi. Herkese kendi kullandığı alet en iyi alet olarak görünüyor. Kimse kendi çocuğuna çirkin demez. Yani bence tecrübesi artan biri eninde sonunda Korg alacak diye bir şey yok.

Bence bu sizin düşünceniz. Her marka için herkes farklı bir şey söyleyebilir, söylüyor da. Ben GW-8 alsam mı siye başlık açtım; yamaha al, korg al, mutlaka GW-8 al, vs. diye dolu yorum geldi. Herkese kendi kullandığı alet en iyi alet olarak görünüyor. Kimse kendi çocuğuna çirkin demez. Yani bence tecrübesi artan biri eninde sonunda Korg alacak diye bir şey yok.
Siteyi incelerseniz benim markalarla işim olmadığını anlarsınız. Arkadaşım satıştaki problemlerden bahsettiği için buna istinaden cevap yazılmıştır. GW8 le en az elli demom yayınlandı çeşitli yerlerde...

Tecrübelerin arttıkça milletin niye korg aldığını daha iyi anlamaya başlayacaksın...Bu yollardan ben de geçtim..

Mustafa Abi , seni gayet iyi anlıyorum.Ben de Korg kullandım : İS50B.Sonra sattım tabi ; hem de bu siteden bir müzisyen abimiz bir akrabasına satın aldı.Geçen yıl hatrı sayılır bir paraya sattım o cihazı.Bunda birçok şey etkili olmuş olabilir tabiki: cihaz temizdi , karşı taraf cihazı gerçekten istedi v.s.

Özetle , üzerinde Korg yazmasa idi , o yaştaki bir cihazı o paraya satamazdım ; bu bir gerçek , haklısın.

Benim de marka takıntım yoktur ; olmaması da gerekir.Benim için önemli olan nihai üründür.Bana (madden ve manen) hitap ediyorsa her marka cihaza açığım.Aksi bir düşünce mantıksızlık olur...

Selâmlar...

Muğla'dan satılık , temiz Roland GW8

Fiyat: 1.400 TL (Muğla ve yakın çevresinde bu teklifimi düşünenler olursa benimle irtibata geçsin lütfen ; takas düşünmüyorum...)

Adres: Muğla/Merkez

Tlf: 532 546 54 92 (Bahri)

Not: Yeni resimler de eklenmiştir...