• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satılık teknesiz elektro bağlama

maestrohalil

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
g600,x300,bağlama
slm arkadaşlar ben izmirden halil 3-4 sene önce yapabilirim deyip sıfır sümer ezgü'nün teknsiz elektro bağlama modelinden aldım zaten pekte calmasını bilmem aslında bir hevesle aldım yapamadım ogün bugündür evde öylece duruyor öyle boş boş duracagına bir arkadaşımın işine yarar deyip satmaya karar verdim sazımda hiç bir sorun yoktur ilk günkü gibi temiz ve sorunsuzdur.yanınada bir adet 2inci el gitar anfisi almıştım onuda vereceğim. fiyat olarak 450tl diyorum beni üzmeyecek az bir fark vermek koşuluyla klavye ile takasda düşünebilirim.alıcak olan arkadaşa şimdiden hayırlısı olsun.
saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: satılık teknesiz elektro bağlama

hocam bağlamanın biraz içeriğinden bahsedermisin manyetikler ne marka ağaç ne...?

Cevap: satılık teknesiz elektro bağlama

slm.hocam ben bağlama çalmasını bilmem aspelkader yarım yamalak işte bir kaç türküyü çalıyorum tabi onada çalmak denirse:)))sazı sahibinden.coma verdim yarın mutlaka yayına girer size o adresi vereyim ordan incelersiniz.saygılarımla