• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık Trakya ağırlıklı pa 800 usb set nereden temin edebilirim

Cevap: Satılık Trakya ağırlıklı pa 800 usb set nereden temin edebilirim

Trakya düğüne deyince ne gibi, boşnak mı, makedon mu, bulgar mı, roman mı, yunan mı, yoksa hepsi mi?

roman ağırlıklı askı davullu sesleri net ve yüksek olan , darbukalı , taylan tarzı ritimler ama arkasında abudik gubidik ssler olmayan, güzel çiftetellileri ve 2/4 lükleri olan bi set arıyorum

ozaman Cüneyt ertaç ın usb setini alman lazım aradığın gibi bişey bu set.CE usb set.

Bence Türker Kart tan da tanıdığımız kardeşimizin USB sini alabilirsiniz zaten yanlış hatırlamıyor isem kendisi Trakya lı olmalı. Sisemizin değerli üyelerindendir fiyatı da oldukça makul dür saygılarımla,

Bence Türker Kart tan da tanıdığımız kardeşimizin USB sini alabilirsiniz zaten yanlış hatırlamıyor isem kendisi Trakya lı olmalı. Sisemizin değerli üyelerindendir fiyatı da oldukça makul dür saygılarımla,
o kişiyle nasıl irtibata geçebilirim peki . . .

Türker Şentürk GSM (0532) 443 32 44 Selamlarımı söyle sana indirim de yapsın. Saygılarımla,

aradım konuştum setleri henüz bitmemiş. 1.5 ay kadar sonra bitecekmiş teşekkür ederim yardımlarınız ve yol gösteröeleriniz için iyi çalışmalar. . .

boşuna alma bence bende trakyalıyım bulamadım en sonunda kendi setimi yaptım ekrem gültekin ve taylan karışımı ve usb den daha iyi soud veriyor bunn garantisini verr ce usb eskisi 150euro yenisi 270 eoru ocakta çıkacak ve kimse yenisini tavsiye etmyr ritimler çok boş kendi setimn userlerini atayım apaçi müziği bile var okdr diyrum taylanın 2011albüm full ekrem gültekn ritimleri sesler amza lar meyanlar onnumara dehset bi set