• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satılık tyros 2

alpaslan_

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
arkadaşlar bende tyros 2 var çok temiz sorunsuz set bulamadım satıyorum almak isteyen arkadaşlar irtibata geçsinler tlf:05368446223 takasta olur

Cevap: satılık tyros 2

arkadaşlar bende tyros 2 var çok temiz sorunsuz set bulamadım satıyorum almak isteyen arkadaşlar irtibata geçsinler tlf:05368446223 takasta olur
frden slmlar usdat set bulamadinmi tyros2 icin valla tyros2 icin set bulamadinsa e artik ne diyim dunya kadar set var ya kimsede yoksa ben yollayim salimde de vardir buyuk ihtimal kimsede yoksa ben de dunyaca ritim ses var hemen yollayim frden slmlar

ben özel setimi kazayla sildim burhan usta bana gönderebilirsen sevinirim alikal set vardı ama daha çok bana alikal setteki gibi thmler 3-4 4-4 5-8 6-8 7-8 9-8 thm grubu kemikli vahde çömlek ritimleri ankara misket canlı 2-4 taylan9-8leri kısaca diğer ritimler tatlıses ritimcileri gibi kaliteli ritimler lazım
benim harddiskte çok ritim vardı or700den alınma dandik dandik ritimlerde mevcuttu hani diyorum t2 nin orjinal ritimleri lazım studio gibi olanlar

abi or700 de dandik ritim mi? butun yapılan ritimler mükemmel büyük ihtimal çevirmede sorun vardır veya kitler uyuşmaz ondan dandik dersiniz? or700 plus ritimleri harika vahdeler ankara ritimleri olsun mükemmel. tabi bu benim görüşüm.

o zaman tyros usatıp or700 emi dönmek mantıklı? umarım elimdeki gün yüzü görmemiş yaylılarımı okur

OR 700 ün dandik ritimlere sahip bi cihaz olduğu bugün öğreniyorum..

ilginç..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Or 700 ;u an p'yasada kullanilan en prat'k ve alim satimi fazla olan klavyed'r

orası doğru piyasası biraz canlandı ama düşebilir