• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık tyros 3

umit_kaynak

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha or 700 v2 plus
alet satılmıştır

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Satılık tyros 3

resim yükleyemedim arkadaşlar sahibinden.com da aletin resimleri var ordan bakabılırsınız.

Kolonlara talibim tyrosun.

sonunda satma kararini verdin ha
Hayirli olur insallah
iyi satislar

sağolasın abi çevrende eş dosttan t3 almak isteyen varsa eğer aklında olsun inan abi alet evden bi kere çıkmadı 4 ay oldu alalı tesisata bile bağlamadım toplasan 50 kere acıp kapatmadım bile sıfır alet varsa isteyen yabancıya gitmesin

kardeş senin ilana baktım kızma ama fiyat çok yüksek 6500 yazmışsın bende sıfır tyros 3 verdim 2 ay önce 4700 tl bıraktım tabi mal senin ama bana göre fiyat çok yüksek tyros 4 olsa anlaşabilirdik hayırlı satışlar olsun tyros 4 olsaydı anlaşabilirdik selamlar

abi hiç kullanmadım ya 3215 euroya kendım aldım yanındaki takım takjlavatıyla çok degıl be abi tek orgla orgu takas edelım olmazmı fıyatı aşa çekerim sendeki alette gıcır gıocır bendekide gıcır gıcır hem ben de sakaryalıyım malım toprağıma gıtsın 05469107239 numaram bi görüşelim abi olurmu

aleti samsote abiye verdım arkadaşlar pa3x i aldım konu kapanmıştır saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi: