• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satilik yada takasli dante tr

Cevap: satilik yada takasli dante tr

uyariniz icin tesekkurler malum sitenin arama motoruna dante tr diye yazarsaniz cikar verildigi yer çerkezköy.
siz konuyu açmadan öncede sahibinden com daki ilanınızı görmüş hatta favorilere eklemiştim ama trakya civarı elden teslim dediği için aramamıştım.. bendeki roland g800 ü satabilirsem niyetim var ama...

pa500 duzmu yoksa tr mi ?

tr dostum ve kendi özel setim var üzerinde yani düğün bar gazino sıkıntı olmaz. 1-2 güne kararını versen iyi olur çünkü oğlana almak istiyorum aleti kendi yakında askere gidecek o tarz alet düşündüm ona pa80 de sana gelir

Sanki acımtırak bir cevap olmuş. Hangi delikanlı yaşlanmıyorki? Önemli olan kalıcı ve bakımlı olmak. Bu da bize bir kapak değil, hisse olmalı. Saygılarımla...
ben hayatda herseye hayirla bakarim, arkadsimizin
cevabinada bu nazarla baktim,sizden ricam polemik yapacak sozlerden kacinaLim, saygilarimla.

gunceldir arkadaslar.

günceldir.......

Keşke sahibinden.com adresinde de takaslı olduğunu belirtmiş olsaydınız ilanınıza bir katkı sağlayabilirdi.Saygılarımla

güncel......

gunceldir..

fiyat guncellenmis olup 1550 tldir arkadaslar.