• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satılık yamaha mm6 synthesizer tertemiz.

deepmetal

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
yamaha mm6 synthesizer
arkadaşlar aktif kullanamadığımdan dolayı yamaha mm6 marka synthesizer ımı satıyorum.kayseride elden teslim edebilirim.dışarı şehirlere kargo yapabilrim.alet işlevsel ve kozmetiksel sıfır durumdadır.yanında yamahanın kendi kılıfını vereceğim.kargoyuda güzelce yaparım kendi kutusu ve köpükleri ile.fiyatım 1000-900--en son 850--700 son tl oldu.bu fiyata kaçmayacak bir alet.ciddi alıcılara ciddi indirim yapılır..saygılar.. serdar_dagli38@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz..

not: bu fiyata bikaç hafta daha satılmszsa buradaki müzik evine bırakacağım 700tl den.saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
hayırlı satışlar...

teşekkür ederim pymmemo saolasın.

fiyatımı 900 tl ye çekiyorum ve tek indirimdir son fiyattır pazarlık yoktur.zaten sıfır şekilde bir ürün alana haayırlı olsun.sıfırının 1350 tl ye nakit alınabildiği şu günlerde bu sıfır gibi aleti 900 e kaçırmayın derim.

fiyatını 850 tl yapıyorum..saygılar.sıfır gibi almış olacaksınız..

yanında kulaklıkda vereceğim casper ın.

600 e yapalım şu işi

700 e buradaki müzik mağazasına vereceğim. son kez buradan forumdakilere bu aleti 700 tl yapıyorum.aciliyetten.ilana birde korg is50 ekliyorum.fiyatı 850 tl dir.oda temizdir..

aciliyeti arttı alın bu fiyata artık 700 tl yani..