• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satılık yamaha or700 v2

Cevap: satılık yamaha or700 v2

arkadaşlar adım özkan ev almak üzereyim ve acilen orgumu satmalıyım orgum daha 7 aylıktır ve kesinlikle v2 modelidir istanbuldayken utar müzikten 2700 tl ye almıştım fakat 2000 tl ye satacağım org daha hiç evden çıkmadı isteyen gelir bakar aynı sıfır gibi çiziksiz ve tahrip olmamıştır deforme olan hiçbir yeri yoktur zaten iş yoğunluğum yüzünden çalamıyorumda ciddi alıcılar olursa fiyatta indirimde yapabilirim .Ben ankara sincanda oturuyorum bana iş telefonumdan 0312 202 23 80 den hafta içi sabah 8 den akşam 5 e kadar her an ulaşabilirsiniz resim koyamıyorum ama yanında org kılıfı nota sehbası ve 2 gb lik flaş bellek vereceğim 0312 202 23 80

Hayırlı satışlar klavye temiz duruyor gerçekten

meraba ben ankaradayım ilan güncelmi

hocam servo değilde elektoro voice hoparlor takımı ile takas yapar mısın elimde iki cift var

Ben kenan arkdaşımızı aradım cihaz satılmıştır bilginize

kardeşim slm cihaz istersen bende 2 adet mcs 38 lik kabin orjinal giydirme kılıfları ile birlikte duruyor 2 adet te orjinal 38 trombo var arzu edersen ara görüşelim 05067870443 cihazda var power+mixer ve ekolayzır ben ankaradan serkan