• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satilik yamaha or700tr

İlan Güncelleyeyim...
Hayırlı satışlar arkadaşım. İnan fiyatıda çok uygun. Kaçırılmayacak bir fırsat. Benim arkadaşın Pa80 nini satsak hemen alırdık. Şimdiden alıcıyada hayırlısı olsun...

teşekkür ederim güncelleme için evet aletimi bu akşam sattım ilginiz için çok ama çok teşekkür ederim herkezin allah gönlüne göre versin ...

alana da satanada hayırlı olsun diyelim.

İlan Güncelleyeyim...
Hayırlı satışlar arkadaşım. İnan fiyatıda çok uygun. Kaçırılmayacak bir fırsat. Benim arkadaşın Pa80 nini satsak hemen alırdık. Şimdiden alıcıyada hayırlısı olsun...

valla kardeş ben temiz makul fiyatlarda pa 80 arıyorum satacak olursa tekrar teşekkürler,,

piyanist memo hemen ayarlayayım elimde bi tane var çok temiz alet temizde kullanıldı pa800 alınacağı için satılacak ben sana birazdan fiyatını söylerim

evet pa80 için görüşmemi yaptım alet çok temiz dediğim gibi pa800 alacağı içni satıyor ve herşeyiyle beraber 2650 fiyatı var biraz fazla gözüksede bu alet için değer irtibata yine benimle geçebilirsiniz alet bi arkadaşım aracısı benim 0506 768 81 17