• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satılık yamaha PSR 9000 1200 tl son fiyat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: satılık yamaha PSR 9000 1200 tl son fiyat

bu adamdan kesinlikle bişey almayın size uyarı,ben bu heriften geçen sene mayıs ayında bi power aldım power resmen haşat değişmeyen bi kasası kalmış ,o kadar paramı istememe rağmen hep yan yattı çamura battı vs beni oyaladı olan benim 400 kusurlira parama oldu ama hakımı helal etmiyorum benden aldığı paralar haram olsun bu mübarek ramazan gününde beddua ettirdi ya bana,bu adamın alış verişinden uzak durun,çıksın karşıma yalan desin,kargo faturaları hala yanımda.

Slm psr 900 arıyorum temiz varsa babat ulasabilirmisiniz tel 05363115121 ist egemen

bu adamdan kesinlikle bişey almayın size uyarı,ben bu heriften geçen sene mayıs ayında bi power aldım power resmen haşat değişmeyen bi kasası kalmış ,o kadar paramı istememe rağmen hep yan yattı çamura battı vs beni oyaladı olan benim 400 kusurlira parama oldu ama hakımı helal etmiyorum benden aldığı paralar haram olsun bu mübarek ramazan gününde beddua ettirdi ya bana,bu adamın alış verişinden uzak durun,çıksın karşıma yalan desin,kargo faturaları hala yanımda.[/QUOTE
cok gecmis olsun.

aradım açmadın kardeş buradan yaz

slm yamaha psr 9000 satlık 5380448537

fiyat nedir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...