• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satılık yamaha s650

piyanistmrt

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaşlar elimde tertemiz Yamaha s650 var satılik
05432204900

Cevap: satılık yamaha s650

Güncel ilan.

hayirli satişlar.... doğan arkadaşa ben satmiştim s650 bende yine bu siteden damlalar nickli uye kazim arkadaştan aldım alet temizdir duşunenler değerlendirsin...inşallah yine bu siteden birine gider.... s650 gercekten parasına gore güzel alet t4 rtm lerini bile okuyor kitleri olduktan sonra yamahanın bu yonunu seviyorum...

alette koma kayma sorunu varmı bu 1. ilk cıkan s650 lerde varmıs bu sorun 2 vaw formatında taksim okuyormu 3 eger okuyorsa ritimin üzerine acılıyormu wav midi okurken transpoze yapınca koma kayma varmı sadece senın org ıcın demıyorum s650 hakkında bılmedıklerım ıcın soruyorum . birde s650 v2 oldugu nasıl anlasılır koma sorunu guncellenmıs oldugu saygılar

Alette koma kayması yok .waw formatinida okuyo diye biliyorum ama versiyon kacinci olduğunu bilmiyorum

V2 koma sorunu yok damlalara ben satmıştım

alette koma kayma sorunu varmı bu 1. ilk cıkan s650 lerde varmıs bu sorun 2 vaw formatında taksim okuyormu 3 eger okuyorsa ritimin üzerine acılıyormu wav midi okurken transpoze yapınca koma kayma varmı sadece senın org ıcın demıyorum s650 hakkında bılmedıklerım ıcın soruyorum . birde s650 v2 oldugu nasıl anlasılır koma sorunu guncellenmıs oldugu saygılar

alette 16 mb sample hafıza var.16 Mb hafıza istediğin waw taksimi atabilrsin.Waw olark sample sesleri dizebilirsin.Loop taksım olduğu için ritimin üstünede açabilrsin .Koma kayması yoksa alet v2 dir ...

Aynen kayma falan yok.bu arada yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim hepinize

fiyat ne kadar. foto koyma imkanın varmı