• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satilik yamaha tyros2

Cevap: Satilik yamaha tyros2

Allah çarşınıza pazar bereketi versin lakin anlamadığım bir mevzu var yanlış anlamayın affınıza sığınarak diyorum yazıyı dikkatlice okuyun allta

iş değişikliği nedeniyle ve birazda paraya olan ihtiyacımdan dolayı sezonun başı olmasına rağmen elimde bulunan yamaha tyros2 marka orgumu satıyorum

2 cevap sonra

Şimdi burda alet sizinmi arkadaşınızınmı sizmi paraya sıkıştınız yoksa arkadaşınızmı + diğer arkadaşlarımızında dediği gibi fiyat biraz yüksek ama inşallah istediğiniz fiyattan alıcısını bulursunuz

SAYGILAR

yav saman altında buzağaa aramaya ne zaman son veririz biz türkler.arkadaş sen orgmu alacan tyros 2 mi alacaksın.alacaksan adresi ekle pazarlığını yap.alacaksan al almıcaksan ne konuyuı saptırıyon.sanane....

alet arkadşaımın.kendisi başka bir iş buldu kalıcı bir iş.devam etmemeyi düşünüyor.alet benim değil.ben onun adına bu şekilde yazdım bunu anlamıcak ne var ben onu anlamıyom.adres linki de zaten arkadaşıma ait.hayret varya.

arkadaşlar ciddi alıcılar varsa eklesin arkadaşımla pazarlığını yapsın.5000 emi alır 3000 mi alır oınu ben bilmem.

herkese hayırlı işler olsun. ortalık karıştırmada bir numarayız sadece bunu deyim gerisini anlayan anlasın.

5000e zor gider o alet :D

satılık t3 7200 lira tertemiz faturalı :D ben de satıyom :D (arkadaşım adına)

valla salim ben bilmem.dediğim gibi alet benim değil.bende senin gibi başkasının işini yapıyom.arkadşaım samimim olduğuım insan aç dedi bende açtım. sana da hayırlı işller olsun. :D:D:D

arkadaşlar fiyat konusunda indirim yaptık.ilan günceldir.

1. olarak konu güncellensin üste çıksın inşallah satarsın

2. Sitemizde ilan verdiğiniz zaman ilanıun içeriği bizi bağlar kusura bakmayın site yönetimi olarak açılan konuları bizler takip etmekteyiz

3. En başta yazdığım konuyu iyi okumadınız sanırım yanılş anlamayın affıınıza sığınarak soruyorum yazıyor burda konu saptırma yok konu saptırmalara karşı bizler zaten görev başındayız

4. Alet satmak isteyenler ilanını elbetteki sitemizden verebilir ama açıklayıcı bilgiler dahilinde

Kimse bu yazıdan polemik yaratmasın iyi forumlar

Saygılar

1. olarak konu güncellensin üste çıksın inşallah satarsın

2. Sitemizde ilan verdiğiniz zaman ilanıun içeriği bizi bağlar kusura bakmayın site yönetimi olarak açılan konuları bizler takip etmekteyiz

3. En başta yazdığım konuyu iyi okumadınız sanırım yanılş anlamayın affıınıza sığınarak soruyorum yazıyor burda konu saptırma yok konu saptırmalara karşı bizler zaten görev başındayız

4. Alet satmak isteyenler ilanını elbetteki sitemizden verebilir ama açıklayıcı bilgiler dahilinde

Kimse bu yazıdan polemik yaratmasın iyi forumlar

Saygılar

hocam kusura bakmayın bir anlık sinirime geldi.yav kötü art niyetli insan çok.o bağlamda birazda size sitem ettim.yanlış anlamayın.org benim değil.ama inanın art niyetli insan çok.çıkışım kırıcı oldu isee affolaaa.

hayırlı satışlar

güncel konuuu