• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık Yeni Baju Star Set

mrtuzn

Altın
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 900
Yeni alınmış, içinde 4x seti de mevcut bulunan Baju Star Set satılıktır.Fiyat 400 TL.Yer Ankara'dır.Tel 05324339295

Cevap: Satılık Yeni Baju Star Set

Sevgili kardeşim ben bizzat Ayhan Topçu'dan eylül ayında 400 TL vererek aldım baju usb star seti . Ayhan bey içine 4X setini koyunca fiyat mı artırdı acaba?

Sayın Omunal,Onu bilmiyorum.Ben de kendisiyle konuşup aldım.Bana set fiyatını 500 TL olarak iletti..Pazarlık yapmadan aldım.

ikinci el usb set aldığınızda ayhan topçu güncelleştirmeleri göndermeyecektir ikinci el usb set alanların dikkatine

ikinci el usb set aldığınızda ayhan topçu güncelleştirmeleri göndermeyecektir ikinci el usb set alanların dikkatine[/QUO
Bak bu doğru... Ayhan Topçu facebook üzerinde kapalı bir grup oluşturmuş oradan güncelleme veriyor... O gruba dahil olmak için usb seri numarası var onu verip üye olabiliyorsun. Kendisi o gruba sizi ekliyor...Ama 2 .el alım satımlarda nasıl bir yol izler onu bilemem ılımlı bir insan kendisi. Mutlaka kendisi ile iletişime geçilmeli diye düşünüyorum.

kubilay müzikte vade farksız 500 tl. 9 taksitle satıyor , bende alıcam ancak canlı performansını göremedim setin bursada denesem öyle alsam keşke!

Haklısınız,Ayhan Topçu kardeşimiz Setinin tanıtımını ritmleri tek tek ve sesleri tek tek ayrıntılı şekilde belirterek tanıtmamış,En önemli avantajı bütün modellere hitap ediyor olması,bende düşünüyorum ama acaba canlı performansta nasıl.Sanırım alan arkadaş memnun kalmamışa benziyorki,satışa çıkarmış.