• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satlik korg pa500 türkiye

• Konbuyu başlatan Korgx
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 17
  • Görülen : 4K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abı yenı aldıgın aletı neden satıyorsunkı ?

pa80 lerin aradan bunca yıl gecmesıne ragmen bu fiyatlar istenmesi normal deil, senelerin orgu millet azını 2500 lerden acıyo, üstüne 250tl istediğin org (pa500tr) artıları pa80 le mukayese edilmez, sadece sample ses olayı var onada zaten gerek yok içinde ne ararsan var, normalde pa80 lerin piyasa degeri 1850 yı aşmaması lazım

bunu demeye calisioruz iste ama pa500 yeni cikmis 2000 lira pa80 10 senedir piyasada 2500 lira diyorlar pa80 sanki altin kaplama mübarekl hic piyasasi düsmüyor ben onuda kullandim yuemin ediyom bedava versinler almam ben 80 filan

1950 degil 2500 e bulursan pa500 türkiye garantili faturali bana ver ben alayim hocam yapmayin gözünü seveyim

yav arkadaşlar polımık yapmaya gerek yok adamın aleti ne ister belli alacaksanız alın almayacaksanız neden aleti kötuluyosunuz alet bence de güzel işine gelirse alırsın işine gelmezse hayırlı satışlar dersin ilanı guncellersin

cikiyoır iste iki üc kisi aletin tusuna basmisligi yok diyorlarki pa500 ün tipi kötü kasasi kötü adamlar sanki pa500le evlenecek nikah atacak haliniz yok benim malim 3000 lira alan alir alamayan eyvallah der bukadar aleti kötülemeyin hic bir zaman alet ne olursa olsun aleti kötülemeyin hic bir zaman kötüleyenlerde emin olun pa500ü almak isteyenler ama alamayanlar iste daha cok söz varda neyse alan alir alamayan cekilir

Konu kapanabilir alet satilmistir 2950 ytl ye pa500 turkiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...