• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satlik korg pa500 türkiye

• Konbuyu başlatan Korgx
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 17
  • Görülen : 4K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Korgx

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
selam bütün arkadaslarima 1 aylik korg pa500 türkiye olan aletimi satmak istiyorum 3000 lkiraya aldim dah agarantisi faturasi bile kesilmemistir alici arkadaslarin üzerine bizat kesilir aleti taniyan muzisyenler taniyor zaten fazla söze gerek yok pa800 lede takas yapmayi düsünüyorum 0539 661 60 64 feryataydin@live.nl düsünen arkadaslar arasin görüselim saygilar

hocam sen alırken kaybetmişşin 3000tl ye alan bir seni duydum

şu an sıfırı 2600 ona göre

hocam mal sizin tabiki istediğiniz şekilde verirsiniz ama,,eğerki pa 80 le takas düşünürseniz,,,üste 250 alırım,,,bende pa 500 arıyorum,,hem sizin hemde benim işim görülmüş olur,,,pa 500 tutlmadı ikinci eli ölü,,,ben bır daha satmamak adına alıcam için sorun yok,,yinede size kalmış bişey,,,

:):):):):):):):):):):):):) 250 üste istiyorsun demek :):)

onu bile bulamıyacaksınız,:D,,gülün siz,,,,hayırlı satışlar

bir bidon benzinle yakarim gine satmam o fiyata fiyati 3 milyar isine geliyorsa al gelmiyorsa baska yerlerden ikinci elini bul hadi canim

üstatlarim böyle bir polemiğe girmeye yok birbirimizi neden üzüyoruz ki isteyen istediğini satar veya satmaz bunlar benim düşüncelerim hayirli satişlar olsun

arkadaşım 2 bin verem olursa görüşelim 0533 766 65 80

bir bidon benzinle yakarim gine satmam o fiyata fiyati 3 milyar isine geliyorsa al gelmiyorsa baska yerlerden ikinci elini bul hadi canim

zaten yapmış olduğum teklifide kabul etmene gerek kalmadı,bende caydım zaten pa 500 almaktan,,,ben sana ille o fıata vereceksın demıyorum,,ben sadece bı teklıf yaptım,,,uymuyorsa olmaz dıyeceksın bu kadar ,,mal senın tabıkı ıstedeğin fiata satarsın o sana kalmış,,polemık yapmak ıstemıyorum yanlış anlama,,hayırlı satışlar,,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...