• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satlık roland bk5 or

Tyros Fatih

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
cetinozben.wix.com
Enst.
Yok
arkadaslar kullandım klavye satlıktır fıyatı ozelden yazabılırım alıcıya sımdıden hyrlı olsun 2 yıl garantı surmekte...saygılar

Cevap: Satlık roland bk5 or

fatih hocam hayırdır inşallah.. klavyeyi o kadar övdün, neredeyse bizi de BK-5 çi yapmak üzereyken şimdi klavyeyi satıcam diyorsun.. şoka uğradım resmen.. hayırdır inşallah üstad ??

hocam ben hayatımda hıc bır zaman art nıyetlı olmadım hayat bakıs acım bu sekılde ben aletı sevdım ve demoları gorsel ve mp3 seklınde yaptım ama eksıklerımı tamamlamam yardıma ıhtıyacım coktu bu saglanmadı bende ılerde yıne alırım alet hem daha cok işlenmıs olur hem ben kendımı yormamıs olurum hemde tyros ıle daha cok zamanım olur.....herkese ii geceler dılıyorum bu yorumdan baska yorum yapmıcam...saygılar herkese..

hocam elinizdeki seçme tyros ritimlerini paylaşırsanız sevinirim.. hayırlı satışlar değerli üstad

fatih hocam öncelikle hayırlı satışlarınız olsun inşaallah en kısa sürede klavyenize alıcı bulursunuz.ama bi yönden üzüldüm.desenize artık sizin o güzelim demolarınızdan mahrum kalacağız...

Arkadaş elinden geleni yaptı ve farklı yönlerden aleti en iyi şekilde tanıttı.Çok daha pahalı olan aletlerde bile bu kadar tanıtım yapılmadı. Söz piyanist ve ev kullanıcılarında....

Kusura bakma arkadasim ama tyros4 ten sonra hic bir alet tad vermrz gibi geliyor. Bende a1000tr vardi ve uzerine super geldi.

pa3x ile takas düşünürmüsün fatih hocam?

Konu (Org - Klavye > Satıyorum-O) Bölümüne taşındı.