• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sayın üstadlar set paylaşmaktan neden çekiniyoruz ?

guvercinim53

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Sayın üstadlar korg pa3x için güzel setlerinizi üyeler olarak sunmanızı bekliyoruz.
Tüm üyeler adına saygılarımla ......

Cevap: Sayın üstadlar set paylaşmaktan neden çekiniyoruz ?

PA800 VE PAX2 İÇİN de aynısı geçerli.yüzlerce üye var herkes kendince editleyip birşeyler kattığı şeyleri paylaşsa ne güzel olur.

Slm üstadlar daha yeniyim burada. Ama Pa3x icin zaten set yok sanki piyasada. Ben CE kullaniyorum yani seti paylassan ne deyisecekki - USB olmadiktan sonra (?)

zamanında çok paylaşıldı hep emeğe saygısızlık yüzünden daha kimse paylaşmıyor,bazı arkadaşlar kusura bakmayın utanmadan sıkılmadan hem adamın setini kullanıyo hemde paylaşılan setin içerisindeki seslere ritimlere adını yazıp ben yaptım benim setim diyebiliyorsa neden set paylaşılsınki,

bizzat şahit oldum cevonun 2 4lük ritimini bilmezsem adam yutturacak bize ben yazdım diyo gelde bu adama laf anlat,
yazılacak çok şeyler varda sadece 1 tane sini örnek verdim geri kalanını siz anlayın

zamanında çok paylaşıldı hep emeğe saygısızlık yüzünden daha kimse paylaşmıyor,bazı arkadaşlar kusura bakmayın utanmadan sıkılmadan hem adamın setini kullanıyo hemde paylaşılan setin içerisindeki seslere ritimlere adını yazıp ben yaptım benim setim diyebiliyorsa neden set paylaşılsınki,

bizzat şahit oldum cevonun 2 4lük ritimini bilmezsem adam yutturacak bize ben yazdım diyo gelde bu adama laf anlat,
yazılacak çok şeyler varda sadece 1 tane sini örnek verdim geri kalanını siz anlayın

--- Zafer hocam a sonuna kadar katılıyorum... bana göre ; kişi gerçekten komple bir muzisyen se ritmini yazabilmeli....eğer ritim yazmasını bilmiyorsa da muzisyenim dememeli.... ondan bundan dilenmeyle bu iş olmaz kardeş biraz uğraşın ritim yazmasını öğrenin...

merhaba muzisin arkadaslar elestirilere saygim va tabi dediklerinize katiliyorum BURHAN YANI BESBUR setiyapan kardesimiz set yayinliyor gerekirse hersiteden daha ismi cismi bilin miyenler kalkip diyorlarki benim setimdiye yuturmaya calisiyorlar bide utanmadan arkadesimizin emeyini hicesayor bence BOYLASI DAHA IYI ??????????