• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sayın Yönetici'ye bir sorum var

kabareorhan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Tyros 4 , Roland juno Di
Üyelik durumum "Geziyorum" den "Yeni Üye" durumuna dönüştü,ayrıca profilimde yaptığım değişiklik oluşmadı,sitede teknik bir sorunmu var,merak ettim.Şimdiden teşekkürler...

Cevap: Sayın Yönetici'ye bir sorum var

paylaşım ve mesajlarınız çoğaldıkça üyelik durumunuzda değişir kabareorhan.profilinize gelince ne yapmak istediğinizi bilmiyorum fakat sitede sorun yok tekrar deneyin.

Sayın Ferdesu Hanım;
Çok önemli bir şey değil ama yinede cevap vermem gerektiğini hissettim,zira üyelik başlangıç tarihim 2010 olduğuna göre ben iki yıldır gerekli bir paylaşım ve mesaj kotası var da onu dolduramadığım için rütbem mi düşürüldü? :):)

Diğer konu; Profilimde bir iki güncelleme yaptım ama oluşmadı.
Aynen şöyle yaptım;Profilimdeki bilgiler sayfasında Kullandığım Enstrümanın adını Tyros3 yerine Tyros4 plarak değiştirdim ve değişiklikleri kaydet diyerek çıktım ama bişey değişmedi, eğer yanlış bir işlem yaptıysam doğrusunu öğrenmek adına size sordum,tekrar teşekkürler..

Not: 5 dakika önce yine denedim..

Moderatör tarafında düzenlendi:

aynı şeyi bende yaptım ama olmadı. yamaha tyros 2 yapmak istedim ama olmadı.

Profilinizde değişiklik yaptığınızda en altta mesleğiniz yazan yazının altında bi yazı beliriyor, türkpiyanistbirligi diye kutucuğa bunu yazmanız gerekiyor sonra değişiklik aktif oluyor.

ben düzelttim arkadaşlar.istediğiniz değişiklik varsa tam olarak yazın değiştiririm.