• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Selam dostlar--fatıh

Tyros Fatih

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
cetinozben.wix.com
Enst.
Yok
Merhaba arkadaslar.....
Bir süredir Roland BK5 modelıni dinliyemıyen ve aletı yakındaninceleyemıyen arkaadaslar ıcın hem mp3 hem goruntulu vıdeolar nacızane yapmaya calıstım..
Ve aletın uzerındekı seslerıne yapabıldım kadarıyla duzenlemeler yapmaya calısıyorum bu calısmalar bıttgınde(zamanı ınanın bende bılmıyorum) performan editlerimi rıtım editlerimi ve yazılımlarımı bu sıtede sızlere seve seve paylasmaktan onur duycam...Ben bu vıdeoları ve mp3 kayıtlarını yapmak ıcın nıyetlendımde kesınlıkle kımseye yaranmak kımsenın taktırını almak ıcın dı sadece gonullu bı sekılde yapmak ıstedım ve ıstıcemde inş bunu da parantez olarak bılmenızı ısterım....ben burdan tekrardan Roland a tesk edıryorum ..dıstrubotor(zuhal muzık) e tsk edıyorum sevgılı emrah kacaya (emo)tsk edıyorum bızlere bu fıyata bu kalıte bı klavyeyı sundukları ıcın...saygılar sunuyorum..fth

Cevap: Selam dostlar--fatıh

gayet guzel ve faydali paylasimlar yapiyorsun.ve bu paylasimlar sayesinde kullanicilarin emek harcayarak cihazlari cok verimli hale getirdiklerini gostermis oldun.mutevazi kisiligin ve pozitif yaklasimlarin da calismalarina deger katti bence.

tesekkur edıyorum ustacım....ıfadelerınız cok içten...saygılar

Gercekten guzel seyler yapiyorsun ve aletin tanitimina buyuk katkida bulunuyorsun. Yaptiklarin cok guzel tabi ilerde paylasacak olman da ayri bir guzel. Emegine saglik.

Gerçekten güzel ve faydalı paylaşımlar yapıyorsunuz üstadım.Bende 1 haftadır tr seslerini ve kendime göre uyarladığım toplamda 50 adet sesi editliyorum cihazın üzerinde ve bitirdiğim zaman bende paylaşıcam.İnşallah bk-5 kullanan arkadaşlarımız için faydalı olur paylaşımlarımız...

Gerçekten güzel ve faydalı paylaşımlar yapıyorsunuz üstadım.Bende 1 haftadır tr seslerini ve kendime göre uyarladığım toplamda 50 adet sesi editliyorum cihazın üzerinde ve bitirdiğim zaman bende paylaşıcam.İnşallah bk-5 kullanan arkadaşlarımız için faydalı olur paylaşımlarımız...

,nş..hocAM bende sızlere cok tsk edıyorum yalnız bırakmadınız ıcın benı...gunaydın bu arada tum arkadaslara...:)

Tşkler fatih abi yaptığın yapacagın çalışmalar için roland ailesi olarak mutluyuz işlah ailemiz daha da büyük olacak :)

inş.. guzel kardesım hersey bızler ıcın....