• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sen sivası seyret yar bende seni

sadoza2010

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaşlar bu tükünün ritmini paylaşacak arkadaş yokmu kaç seferdir bakıyorum hiç kimse cevap bile vermiyor ritim için yinede soğolun herkese iyi çalışmalar

Cevap: sen sivası seyret yar bende seni

arkadaşlar bu tükünün ritmini paylaşacak arkadaş yokmu kaç seferdir bakıyorum hiç kimse cevap bile vermiyor ritim için yinede soğolun herkese iyi çalışmalar

kardesim bu ritim yok malesf ama ibrahim tatlısesin laik degğilsin ritmini düsür tempoyu 3 varsiyon ve 4. varsiyonlar daha yakın kullan

abicim çok teşekkür ederim mesaja cevap yazman bile yeterli bu konuyu daha önce bir arkadaş açmıştı ve başka bir arkadaş da herkes kendi tonunda yazdı kimse vermez diye cevap yazdı ben bişey söylüyecem bütün sitelerdeki setlerin tamamı aynı hep aynı ritim hep aynı ses yerleri değişik birde türüne göre ağırlıklı roman arabesk tsm thm gibi yeni hiç bişey yok sonuçta burası bir paylaşım sitesi elinde olanı paylaşmıyor kimsede olmayanı paylaşmıyosan ne anlamı kaldı bu sitenin kolaygelsin herkese erz hakan abi sana da çok teşekkür ederim

abicim çok teşekkür ederim mesaja cevap yazman bile yeterli bu konuyu daha önce bir arkadaş açmıştı ve başka bir arkadaş da herkes kendi tonunda yazdı kimse vermez diye cevap yazdı ben bişey söylüyecem bütün sitelerdeki setlerin tamamı aynı hep aynı ritim hep aynı ses yerleri değişik birde türüne göre ağırlıklı roman arabesk tsm thm gibi yeni hiç bişey yok sonuçta burası bir paylaşım sitesi elinde olanı paylaşmıyor kimsede olmayanı paylaşmıyosan ne anlamı kaldı bu sitenin kolaygelsin herkese erz hakan abi sana da çok teşekkür ederim

bu set benim içinde var siavsı seyret diye pa600 için set 800de kullanırsın ama 64 olmasın ))

hakan abi teşekkür ederim saolasın

hakan abi ilgin alakan için teşekkür ederim ama rauf 7/8 svs/syr ritimi oturmuyor bağlamla çalarken karışıyor ortalık iyi çalışmalar abi

bu parçaya ayhan topçu ritim yazmıştı youtube da görmüştüm buradan bir bak istersen