• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Seni İstiyorum by_ChordSolo

Cevap: Seni İstiyorum by_ChordSolo

Öncelikle geçmiş olsun hocam çalışmaya gelince çok güzel olmuş.

teşekkürler arkadaşlar...

Ch.

Merhaba.

Öncelikle geçmiş olsun dostum.

Yine herşeyin yerli yerinde olduğu , gayet hoş ve soft bir çalışma hazırlamışsın.Zaten müzik dediğin de böyle olmalı bence.Ellerine sağlık.

Enstrümanların "gerçek enstrüman" olarak icrasının hoşluğunu bu güzel çalışma bize gayet net gösteriyor.Tınılar çok farklı gelmekte.

Tekrar ellerine sağlık ; selâmlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

bahadir hocam,sizin icin ozel sarkilarin adami derim,sizi elestirmek haddime degil ama tempo biraz yavas olmus bunun icin biraz pese cekmis gibi.paylasim icin tesekkurler,altyapi super olmus.....

Est. hocam, dediğinizde haklısınız esasen.
ama aslı sebep şu ki ben iyi bir gitarist değilim.:)daha hızlı tempoda bu ritmi atarken zorlandım...:)

Bahadır hocam vokal kayıt aranje süper olmuş eline emeğine sağlık, ya senin şu studıo da beraber bir demo albüm çıkarsak süper olur ;)

inşallah dostum

Merhaba.

Öncelikle geçmiş olsun dostum.

Yine herşeyin yerli yerinde olduğu , gayet hoş ve soft bir çalışma hazırlamışsın.Zaten müzik dediğin de böyle olmalı bence.Ellerine sağlık.

Enstrümanların "gerçek enstrüman" olarak icrasının hoşluğunu bu güzel çalışma bize gayet net gösteriyor.Tınılar çok farklı gelmekte.

Tekrar ellerine sağlık ; selâmlar...

saol hocam.gitarın canlı oluşu ve ritmi aynı zamanda davul-perküsyon grubuna bir destek sağladı.çünkü gitar gövdesine ve tellere vuruşlarım da kendiliğinden ritmin bir öğesi haline getiriyor...
keşke daha iyi bir gitarist olsaydım...
fakat canlı gitar kaydı üzerine çalışıyorum, bir daha ki sefere mikrofonlama deneyeceğim ki zaten aslında doğrusu da bu...

Ch.

Çok kaliteli bir çalışma olmuş Bahadır Hocam.. çok zor yerler çok güzel okunmuş.. geçmiş olsun..

cord solo nun çalışmaları ile ilgili bir çok değerlendirme ve eleştiri yaptım...müziğe bu kadar çok emek veren bir arkadaşımızı üst seviyelerde görmek hepimizi dolayısı ile beni de çok sevindiriyor...bu işi başardı gözüyle bakıyorum...
son eleştirim fonetikle ilgili;
sevgili arkadaşım mesleği nedeniyle a ları ve e leri bastırarak sürekli kalın kullanıyor...oysa bazı kelimelerde özellikle a ları ve e leri yumuşak kullanmak gerekir...bu konuya dikkat etmesini özellikle rica ediyorum...
evet artık müzikle ilgili sorularını yanıtladın... yolun açık olsun dostum...
ŞİMDİ DAHA ÜST BİR ŞEYLER SÖYLEMEK LAZIM...

cord solo nun çalışmaları ile ilgili bir çok değerlendirme ve eleştiri yaptım...müziğe bu kadar çok emek veren bir arkadaşımızı üst seviyelerde görmek hepimizi dolayısı ile beni de çok sevindiriyor...bu işi başardı gözüyle bakıyorum...
son eleştirim fonetikle ilgili;
sevgili arkadaşım mesleği nedeniyle a ları ve e leri bastırarak sürekli kalın kullanıyor...oysa bazı kelimelerde özellikle a ları ve e leri yumuşak kullanmak gerekir...bu konuya dikkat etmesini özellikle rica ediyorum...
evet artık müzikle ilgili sorularını yanıtladın... yolun açık olsun dostum...
ŞİMDİ DAHA ÜST BİR ŞEYLER SÖYLEMEK LAZIM...

Abi, hay ağzına sağlık, açıkcası bunu kim söyleyecek diye bekler dururdum, yine ilk sen söyledin...
Ben askeri lise kökenliyim, askerliğe 15 yaşında başladım.Enstrumana küçükken başlamış olmasam, standart bir askerin en iyi alışkanlığı müziksel olarak marş söylemek ve aktivite sayarsanız bağırmak olurdu...
Maalesef bu kötü bir alışkanlık,umarım düzelir.özel bir çaba sarfedeceğim bu konuda...

Ch.

bize söz kalmadı sadece övgü güzel çalışmalar tşk ler bahadır