• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Seni sevmeyen ÖlsÜn md (pop)

ferdesu

Altın
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa800 keman piyano
znb26ruh.gif

alıntı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Seni sevmeyen ÖlsÜn md (pop)

link çalışmıyor

paylaşımın için teşekkürler kardeşim ama link te bisorun var çalışmıyor.

Şu anda dinliyorum ama linkte bir tuhaflık olduğu kesin:D 4shared diyor ama farklı bir arayüz çıkıyor...

link sağlam arkadaşlar.direk indirme çıkıyor.bilgisayarınızda otomatik indirme programı varsa direk indirebilirsiniz. ayrıca 4shared nasıl girilir konusu açtım serbest konular bölümüne bakabilirsiniz.

link yenilenmiştir.

4shared'le dosya paylaşıma karşı olan mücadelemi burada sonlandırıyorum. = ) Bu kadar kişi dosyaları bu site ile paylaştığına göre vardır bir bildikleri herhalde. (Not: "Site erişime kapalı. Erişime açık bir dosya paylaşım sitesi dururken neden kapalı olanla dosya paylaşılıyor ki" idi mücadelemin ana konusu. =)

bunlar eskiden paylaşılmış parçalar.yenileri 4shared paylaşmıyorum.ayrıca buradan parçalar silinmiyor diğer yerler gibi.çünki üyeyim.DNS ayarlarını niçin değiştirmiyorsun.rahatlıkla girersin.sitede bu konuyu resimli anlattım.bence biran önce değiştir.birkaç dakikanı alır.sorunda çözülür kadrikerem.iyi çalışmalar.slm.

Yok dns'i gözüm kapalı bile değiştiririm, onda sıkıntı yok. = ) Başkaları için dedim. Bir de 4shared erişime kapalı olduğu halde hala buradan paylaşan varsa ses kalitesinde, vs. bir farklılık var mı diye merak ettim. Siz aldırmayın bana böyle ufak tefek şeylere takılıyorum bazen.

Bu arada dediğiniz gibi 4shared ile paylaşılanların bir çoğu zaten eskinden paylaşılmış. Paylaşım için de teşekkürler...

Telekom tarafından yasaklanmış malesef.