• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

serbest konu fth

Tyros Fatih

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
cetinozben.wix.com
Enst.
Yok
selamlar arkadaslar herkese hyrlı geceler bugun basımdan onemlı bı olay gectı ve kendımı ornek olarak gosterek sızlerınde dıkkatlı olmasını rıca edıyorum şans eserı veya bı dua engel oldu zarar gormeme galıba

bugun sabah 7 de 3 saatlık uyku ıle osmanıyeden antebe yola cıktım sebebı babamın kan degerı dusmus ve halsızlesmıs baya bı derece ve onu daha oncede tedavı oldugu adana balcalı hastanesıne 9 da yetıstırmem gerekıyordu neyse antepten aldım babam ve buyuk abımı otobandan adanaya dogru ılerlemeye basladık ve yorgun ve uykusuz luk ceyhan sınırını gecınce benı bıraz etkılemeye basladı ve tam viraj esnasında 3. şerıtte gıdıyorum aracla ve bı anda dalmısım ve arkada oturan abımın seslenmesı ıle barıyerlere carpmaktan son an da dıreksıyonu sag a kırarak 2 mtre kala kurtardık sukur olsun ve cok daha buyuk sanslılık arkadan gelen hıc bı arac yoktu bu daha cok olayı buyumemesıne neden bı durum oldu....ben tum arkadaslardan ıstegım kendımı bu yasadım olayı ornek vererek lutfen uykusuz ve kendımızı iyi hıssetmıyor ısek arac kullanmıyalım kendımızı ve aracın ıcınde bulunan dıer ınsanları kesınlıkle dusunmemız gerekıyor allah kımseye kaza bela vermemesı ümidiyle...hyrlı geceler dılıyorum dostlar..fth

Cevap: serbest konu fth

geçmiş olsun kardeşim aman biraz dikkatli kullanalım araçlarımızı

gelmiş geçmiş olsun...acil şifalar dilerim babana..selamlar.

Geçmiş olsun kardeşim. Aman sadakanı eksik etme, hastayada Allah acil şifa versin...

Çok geçmiş olsun, babanızada acil şifalar dilerim.

büyük geçmiş olsun Fatihim yaşamla ölüm arasındaki çizgiden dönmüşsün

Hepinize çok geçmiş olsun. Allah korumuş.

geçmiş olsun şüküre devam

gecmis olsun ALLAH acil sifalar versin babaya

Kardeşim büyük geçmiş olsun...Ne yazık ki Trafik Kazalarının en çok yaşandığı ülkelerden biriyiz...Trafikle içli dışlı olduğum için şunu belirtmem gerekir ki;ülkemizde trafik kazalarında en çok yüksek öğrenim görmüş ve yüksek model kullanan insanlarımıza daha sıklıkla rastlıyoruz...beni çok kaygılandıran ek bir konu ise çocuklarımız pc de araba kullanıyor ve oyun gereği ölmüyorlar...çocuklarımıza ölümle yaşam arasındaki hassas çizgiyi ve geri dönülmezliği nasıl anlatacaz...sadece para için insanlığa ne büyük zulüm yapılıyor...ne kadar kaza o kadar para...yazıklar olsun...tekrar geçmiş olsun...