• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Serhan Ilbeyi nin klavyecisinin kullandığı seti arıyorum

berkaytirman

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg pa800
Arkadaşlar merhaba. Youtubede serhan ılbeyi diye bir sazcı var adam gerçekten kaliteli müzik yapıyor, sanırsam Almanya da yaşıyor ordaki Türk düğünlerinde çalıyor. Bu adamın klavyecisinin kullandığı 2/4 ritimi çok beğendim hangi seti kullandığını çözemedim bilen varsa yardımcı olabilir mi. Pa800 ümde bu ritimi çalıştırmak istiyorum. Yardımcı olacak olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim bol kazançlar dilerim

Bir videosu veya referans bir ses kaydı varsa daha iyi yardımcı olabiliriz.

Hocam burda gördüğün kadarıyla kalıp ritim orgtan geliyor diyer darbuka kaşık Elektro bateriden canlı çalıyor.

Arkadaşlar merhaba. Youtubede serhan ılbeyi diye bir sazcı var adam gerçekten kaliteli müzik yapıyor, sanırsam Almanya da yaşıyor ordaki Türk düğünlerinde çalıyor. Bu adamın klavyecisinin kullandığı 2/4 ritimi çok beğendim hangi seti kullandığını çözemedim bilen varsa yardımcı olabilir mi. Pa800 ümde bu ritimi çalıştırmak istiyorum. Yardımcı olacak olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim bol kazançlar dilerim

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri